www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Man kā klientam nepatīkami
nesaņemt manu pasūtīto preci. Man neizsniedza burgeri, tas nozīmē, ka
veikala pārdevēja nepiedāvāja alternatīvu. Aizgāju ļoti neapmierināta no veikala. Nākamreiz nepasūtīšu ēdienu no
jūsu uzņēmuma! Nepildīšu degvielu kura ir nekvalitatīva degviela.
Pārdevēja nelaipna, izskatījās ka
iztraucēju naktsmieru. Teica ko
“ ko gribi, man nav burgers “
tuvāka vieta Jelgava. Ļoti ieteiktu sadegt jūsu firmai par nelaipno apkalpi!

16.10.2019

Atbilde no Circle K Latvia Support Pārstāvja atbilde 16.10.2019

Labdien.

Paldies par Jūsu atsauksmi, bet lai situāciju varētu izskatīt, lūgums norādīt kurā degvielas uzpildes stacijā un aptuveni cikos tas ir noticis ?

Ja vēlaties lai ar Jums sazinas šīs sūdzības sakarā, lūgums atsūtīt savu kontaktinformāciju privatā ziņā.

Ar cieņu,
Circle K Latvia Klientu Serviss

N Noboby 16.10.2019

Tūlīt kāds nāks un komentēs ka tas nav restorāns kur pasūtīt ēdienu, bet gribu pateikt uzreiz to, ka, ja uzņēmums piedāvā pasūtīt ēdienu, tad tas arī ir jānodrošina neatkarīgi no tā kāds ir uzņēmuma galvenais mērķis vai ieņēmumu avots. Neesi sēņu vecis un padomā loģiski

C cituproblemulatvijanav 16.10.2019

Ja veikalā nav Jūsu apavu izmēra, kāpēc tur Jūs nečīkstat?
Ja maximā beidzas Jūsu vislētākais alus, jo to izpirkuši bomži, kāpēc tur nečīkstat?
Ka bābas, nav ko ēst naktī, ja arī gribas, tad paņem ko citu.

B BK 16.10.2019

Iemācies gatavot ēst.

G Guntisgg 16.10.2019

Teikšu tā , es arī saskaros ar šo pašu ! Esmu pieradis ka pārdevējas ar indīgu skatu apkalpo , jājūtas vainīgam ka ierados veikala, kko iegādāties. Nesaprotu ko viņas tur dara , ka nepatīk klienti un darbs jāiet tad mežu ravēt.

D Dace Koltova 16.10.2019

Un kā paši uzvedaties?Sākumā paskatieties savu uzvedibu un tad sudzaties par pardevejam!

A andrisbaltruns 16.10.2019

Klausies tu Dace!
pēc kā tu spried par cilvēku uzvedību ? Man šķiet ,ka tu pati strādā šajā jomā ,ja zini kas notiek!
ne visi uzvedas kā cūkas ,personīgi mani slikti ir arī apkalpojuši. Un kādēļ jājūtas parādā, ka ienācu veikalā?