www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Sveiki! Iebraucu Lubānas ielas Circlek Kurši iepildīt degvielu pulkstenis 23:00 13.07.2021. Darbiniece atteicās atļaut pildīt degvievielu, balstoties uz maiņas vecāko BAIBA TĪRUMA , kura esot aizliegusi pildīt degvielu, jo ārā esot negaiss. Atļaušos minēt, ka tajā mirklī pat lietus īsti nelija un kaut kur tālu Rīgā bija dzirdams pērkons. Respektīvi degvielu pildīt nevar, par to nav nekādas redzams informācijas, degvielas cenas uz tablo stāv, kā dzīvās, cilvēki brauc viens pēc otra, spaida pistoles, nesaprašanā brauc pie cita sūkņa ar domu, ka varbūt nedarbojas, bet kaut kāda BAIBA TĪRUMA vienkārši ir izdomājuši, ka ja ārā līst un Latgalē zibeņo , tad Rīgā nedrīkst pildīt degvielu. Kaut kāds absurds. Tad jau degvielas uzpildes stacijas , kurās nav operatoru, sen jau būtu uzsprāgušas. Es vēl saprastu, ja gribētu pildīt spainī vai rimi maisiņā, bet dīzeli bākā liet neļauj. Baidos, ka turpmāk pildīšos Nestē, kur šādu Baibu Tīrumu visticamāk nesastapšu. Sabojāts vakars, izjaukti plāni un pazaudēts mans dārgais laiks!

13.07.2021