www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Slikts serviss Jelgava Circk K! Šodien 12.08.20 kkur 7: 14 pasutu hotdogu lai paēstu brokastis, loti steidzos! Samaksāju un gaidu, vīrietis kas pie kases kkur aiziet un paliek stradat viena meitene pie kases.. Gaidu 10 min, meitene vairākas reizes spieda zvana pogu un kko pa mikrofonu laikam pateica lai atnāk uztaisit to hotdogu jo jau salasijas liela Rinda uz kasi! Es vairs nevarēju tik ilgi gaidit un aizbraucu bez apmaksāta hotdoga un naudu atpakaļ nebija iespēja paprasit jo Rindas uz kasi lielas bet bija jāsteidzas uz darbu! Uzdavīnaju hotdogu, paliku bez brokastīm jo ilgāk jau vairs nevarēju gaidit, 10 min gaidīju un vel saxin cik būtu gaidījis, pēctam vel kamēr uztaisītu, būtu visas 20 min

12.08.2020

E

M Mego izmeklētājs 12.08.2020

Circlek ir degvielas uzpildes stacija

E erikos2 12.08.2020

Un ? Vini tirgo Atras uzkodas

н НеКариньш 14.08.2020

"Vini tirgo Atras uzkodas" ---- Tiem, kas UZPILDĀ automobili! Tev automobils ir? Nav? BRĪVS!..

E erikos2 18.08.2020

Kas tev teica ka nav ? Ja maki lasit tad var saprast ka es braucu uz darbu ar auto un iebraucu uzkost

CircleKLatvija 18.08.2020

Esam pārbaudījuši situāciju un atvainojamies par to, ka laikā nesaņēmāt savu maltīti. Šobrī Jūsu Extra Club kontā ir piemērots bezmaksas maltītes un kafijas kupons!

Paldies

E erikos2 18.08.2020

Kas tev teica ka man nav masinas ? Logiski ka es ar auto iebraucu pa celam braucot uz darbu