Circle K - Serviss

Valdemāra dus vienmēr nākas stāvēt garās rindās, jo darbinieki taisa ēdienus/dara citus darbus un klientiem nepievērš uzmanību. Kur skatās vadība? Vai tiešām neredzat, ka viens darbinieks nespēj tikt galā? Kāpēc man jāstāv 10 minūtes Rindā, lai varētu samaksāt par degvielu? Vai nevajadzētu strādāt vismaz diviem darbiniekiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu?

15.12.2020

A AiK 15.12.2020

Nesaņēm algu aploksne ,bet kartē un maksā uzreiz pie iepildes ar karti .Kur problēma?

K Kāpurs3000 15.12.2020

Nēesi tik stulbs, bet esi normāls, kur problēma ? :D

M Merilyn789 15.12.2020

Uzreiz pie iepildes, kur šaja DUS bieži vien neizsniedz čekus nav variants un ar uzņemuma karti ārā norēķināties nevar!

TasEsLV 15.12.2020

Tieši ar uzņēmuma karti VAR norēķināties ārā. (ne savu swed/seb) Bet ar viņu piedāvātajām uzņēmumu kartēm. (Līdzīgi kā citās stacijās)

M Merilyn789 15.12.2020

Zīmogu uz čeka arī VAR dabūt ārā? Un riskēt, ka kārtējo reizi ārā čeku neizprintēs, stāvēt vēl 10 minūtes un gaidit, kad kāds aizies izprintēt iekšā..!

N nikita02 15.12.2020

Tā notiek visur, bet tur taču jāgaida kadu minuti, nav tik traki. Tomēr serviss ir diezgan labs, nekad nebija sūdzības par to.

T Taisnīgums99 15.12.2020

Dazhus simtus metrus talak ir cits DUS kur vienmer ir tukss. Sudziba ir nepamatota.

RAMONA👀 16.12.2020

To, ka DUS pārverties par veikalu, ēdnīcu utt, rakstīts jau sen. Vēlies iegadaties degvielu un vajag čeku ar zīmogu? Stāvi rindā, kamēr ēdāji sapirksies.. tā tas diemžēl ir un ir nepieciešams vairāk kā viens darbinieks, lai tiktu ar visu galā. Tas ir fakts.
Bet ir arī apstākļi, kad esi gatavs norēķināties arā, turpat pie sūkņa. Vai tad tur brīvs? Nē. Tie paši hotdogu rijēji uzpilda auto, aiziet pēc savas desas, uz tualeti, bet auto tik stāv un stāv pie sūkņa. Tas, protams, retāk ir gadījies, bet tomēr ir. Un te jau darbinieki nav vainīgi, bet cilveku attieksme.

CircleKLatvija 16.12.2020

Paldies! Jūsu atsauksme ir nodota Valdemāra dus vadībai.