Circle K - Patvaļa

Atbraucu uz Zviedriju darba darīšanās. Pienāca brīdīs kad jāuzpilda degviela. Izvēlējos arī Latvijā pazīstamo uzņēmumu circle-k. Samaksāju ar debetkarti pie sūkņa 150sek. Mūsu naudiņās būs 14€. Paņēmu čeku, it kā viss ok. Vakarā pārskatot interneta banku ievēroju ka par degvielas uzpildi rezervēta mistiska summa 800sek. Zvanīju uz mājās lapā atrodamo info tālruni, palīdzības un problēmas risināšanas vietā pilnīga impotence. Kaut ko murminaja ka tā ir arī bankas vaina. Sazvanot "uzticamo" swedbank.lv arī nekādas konkrētas atbildes vai palīdzības. Reğistresot un trīs nedēļu laikā izskatisot. Es nesaprotu kādēļ kaut kas ir jārezervē un kā to var izdarīt bez manas piekrišanas, kaut vai informēšanas. Priekš kam Swedbank tas daudzpakāpju drošības sistēmas, ja kaut kāda trešā persona (Circle-k) bez jebkādām problēmām var piekļūt maniem līdzekļiem?!

Работяга 19.07.2017

Man ta ar algu katru reizi latvija.. nosuta 800 sek un sanemu 150.. domaju bankas vaina.. rit sudzesos

C critical thinker 20.07.2017

pag, ar debetkarti? tur summas bija, ne paša izvēlētas

M Mikimiki 20.07.2017

Nu jā, tā laikam saucas debetkarte ko mēs visi ikdienā lietojam. Nē, nekādas summas. ievieto karti, uzspied pinkodu, ielej degvielu cik vēlies, un izņem karti. Secība tāda.. Izdrukāju čeku 150. Banka ieturēts 800SEK

R Rapsisi 23.08.2017
Slikts serviss

Tā vietārā, lai papildināšanas karti nopirktu dabūja pliku čeku.