www.sudzibas.lv Circle K Обман клиента

Circle K - Обман клиента

При оплате приобретённого топлива не была предоставлена полагающаяся мне скидка, хотя я вставил в сканирующее устройство банковскую карту, зарегистрированную как карта клиента Extra Club. Также был включен в счёт к оплате бесплатный напиток Coca Cola, выигранный в лотерею Skrape un Laime. Работница станции отказалась признать ошибку. Таким образом я не смог решить спор на месте.

Komentāri (3)

P pagpag 15.12.2019

ar to ziemīšu "skrāpē un laimē" vispār kautkas nav "tīri"... divas nedēļas no diviem telefoniem un vispār nekā... kmōn, kur ir tās 9000balvas katru dienu?!? kmōn, tak palieliniet "balvu" skaitu, tāpat tak neko neatdodiet par velti, par visu jāpiemaksā, tak zaudētāji nebūsiet, vasaras "skrāpē un laimē" iknedēļu uz katru telefonu bij kautkāds "laimests", tagad tik sieva vienu reizi "laimēja" 200ml dubultsienu glāzītes, davēl ilgi bij jāpierunā un jāsmaida lai šādi "laimējot" pārdod 350ml nevis 200ml! jūs tiešām labāk gribat vairāk notirgot pa 7,99 nevis pa 9,99?!? neizprotams mārketings... :-D

Дело в принципе. Это обман обыкновенный. Который уже на каждом шагу. Чем крупнее компания тем больше вранья.

T tieši tā 10.01.2020

Pilnīgi piekrītu Jums. Varbūt skāde uz vienu klientu ir centi, bet ja to sareizina ar vairākiem gadījumiem viena diena, viena DUS, sareizina ar visiem DUS, un tad cik par gadu. Pieļauju, ka kādam sanāk laba prēmija.

Arī nozagts (ne piešķirtas atlaides veidā) 1 cents ir nozagta nauda.

Nesaprotu, kāpēc cilvēki aizstāv negodīgu komersantu rīcību.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes