www.sudzibas.lv Circle K Neprofesionāli darbinieki

Circle K - Neprofesionāli darbinieki

Labdien, šodien dienas vidū pie Dus Jūrmalas gatvē 5, ap plkst. 14 pie ieejas durvīm stāvēja diezgan daudz cilvēku, taču pārdevēja tajā laikā aiz dus ēlas pie dienesta ieejas smēķēja ar apsargu. Diezgan slikts iespaids par uzņēmumu. (15.04.2021. Ap plkst. 14)

15.04.2021

K

D Darja333 16.01.2021
Несоблюдение Covid-19 ! Смена занята своими делами вместо обслуги !

Несоблюдение правил Covid-19!
Долгое время ожидания!
Персонал занят своими делами, а не обслугой клиентов!
Смена 16.01.2021 в 15:05.
Прошу принять меры !
Также из-за этого был потерян купон !

beetlejuice 15.04.2021

Nevienā Circle K DUS dienas laikā nestrādā pa vienam darbiniekam. Tātad 1 cilvēks bija pie kases, otrs smēķēja. Jebkurā darba vietā jebkuram darbiniekam pienākas garāks pusdienu pārtraukums un vismaz divi īsāki pārtraukumi. Tas, kā darbinieks izvēlas pavadīt savus pārtraukumus, ir paša darbinieka ziņā. Var uzsmēķēt ar apsargu, var pa telefonu parunāties un var kaut vai pie ieejas stāvēt un iesmiet par rindā stāvošajiem. Dienas beigās arī pārdevējs ir tikai cilvēks.

P.S. diezgan slikts iespaids par Tavu gramatiku un empātijas spēju.

CircleKLatvija 19.04.2021

Paldies! Jūsu atsauksme ir saņemta.