www.sudzibas.lv Circle K Nemākulīga un nelaipna kasiere

Circle K - Nemākulīga un nelaipna kasiere

Ļoti slikta apkalpošana.
Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru.
Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq Ļoti slikta apkalpošana.
Ierados paņemt savu bezmaksas ēdienu un nopirkt vēl vienu burgeru.
Sasveicinājos un pateicu ka man ir uzkrājies bezmaksas ēdiens - bez nekādas prasīšanas, dubultais wrapburgers, teicu ka ne, vēlos bbq burgeri uz ko kasiere vēlējās pastrīdēties. Tad pateicu ka būs vēl parastais wrapburgers, viņa teica ka es ko jaucot un visdrīzāk domāju par dubulto wrapburgers uz ko es viņai atbildēju ka ne, parasto wrapburgeru, tā man uzkliedza un teica ka tāda vispār neesot un es protams ka nesaprotu ko runāju, es jau biju uzvilkusies un aizgāju.
Īsāk sakot vēlējos paēst, tai vietā nemākulīga un nelaipna kasiere man uzkliedza, vēlējās iesmērēt ko man nevajag - ļoti slīkt servissa teica ka es ko jaucot un visdrīzāk domāju par dubulto wrapburgers uz ko es viņai atbildēju ka ne, parasto wrapburgeru, tā man uzkliedza un teica ka tāda vispār neesot un es protams ka nesaprotu ko runāju, es jau biju uzvilkusies un aizgāju.
Īsāk sakot vēlējos paēst, tai vietā man uzkliedza, vēlējās iesmērēt ko man nevajag - ļoti slīkt serviss. Brīvības gatve 265

11.07.2020

V vitols 11.07.2020

Tā nav burgernīca!

S Sushi_18 11.07.2020

Kāds sakars? runa iet par apkalpošanu, par to ka kasieris pat neklausās klientā, apvaino, necilvecigi izturas pret klientu.

S Sushi_18 11.07.2020

bezmaksas ēdienu gribēju - wrapburgeru kura vieta man centās pateikt ka velos dubulto wrapburgeru
_otru burgeru vēlējos pirkt

S Sushi_18 11.07.2020

es 'pasūtīju bekot' jo viņai būtu jāiemācās ar klientu runāt

Oskars Oskarsons 11.07.2020

Jocīgi cilvēki. Nav burgernīca, bet Statoils taisa lielu naudu ar visādiem ēdieniem un kafijām savos benzīntankos, tā ka apkalpošanai ir jābūt vismaz burgernīcas līmenī.
Otkārt, saukt Statoil bezmaksas ēdienu par haļavu? Ja pareizi atceros, katrs septītais ēdiens ir bez maksas. Statoilā burgeri ir tik dārgi, ka pat ar to "bezmaksas ēdienu" tu samaksā dārgāk kā visādos maķīšos un hesīšos utt. Šitie cilvēki, kas te raksta, laikam nav Statoilā nekad bijuši un vispār domā, ka benzīntanki pelna tikai uz degvielu.

S Sushi_18 11.07.2020

Paldies, vismaz viens saprātīgs cilvēks))

Lai gan ar šo būtu jāņemas pašam Circle K, nevis cilvēkiem no malas, kuri pat nesaprot par ko iet runa.

CircleKLatvija 13.07.2020

Jūsu atsauksme ir nodota minētās uzpildes stacijas vadībai, lai tiktu izrunāta ar darbiniekiem.