www.sudzibas.lv Circle K Neatgriezta nauda

Circle K - Neatgriezta nauda

Labdien! Par manu transakciju aaaa63028210609183741575991 ar Circle K aplikāciju vēl arvien nav atgriezta starpība starp rezervēto naudu 50 eur un no 26,63 eur pirkuma. Pirkuma epastā norādītajā pieteikuma formā priekš saziņas, nav iespējams nosūtīt problēmas pieteikumu.
Pirkums ir veikts 09.06.2021 plkst. 18: 38, Pērnavas ielas filiālē. Jau pagājis gandrīz mēnesis un starpība bankas kontā nav atgriezta.

01.07.2021

Life_is_life 01.07.2021

Ibanka piesaki sudzibu konkretajam maxajumam

A AiK 02.07.2021

Citadele banka?

T taisnibascinitajs3 02.07.2021

Jā.

A AiK 02.07.2021

Nauda ir konta,tikai paradās pie pieejama summa nevis faktiskā ! Reali viņu pat var izteret man bija ta pat menesi atpakaļ Caur datoru var ieiet un redzēt ka ir ! Banka neko nav izlabojusi tā tad

CircleKLatvija 06.07.2021

Labdien! Rezervācijas apstrādes laiks ir norādīts bankas karšu lietošanas noteikumos. Ja rezervācija līdz šim nav atcelta aicinām atsūtīt kartes pirmos sešus ciparus, pēdējos četrus kartes ciparus uz e-pastu [slēpt]@circlekeurope.com, sazināsimies ar izdevēj banku, lai tiek atcelta rezervācija. Ar cieņu Circle K klientu serviss