LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Krāpšana par degvielu

Circle K - Krāpšana par degvielu

Labvakar, 13.02.2020 bija samazināta degvielas Cena d 1. 27 man bāka ir 40l, kad uzpildījos bija desmit litri. Nu nodomāju nu tad pilnu bāku jālej. Prikols tads ka ielējās 38 litri. Nu kā tas var būt? Esiet vērīgi! Nākamreiz ar kanniņu iešu ??

14.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts riga2013 14.02.2020

Degvielas cena bija 1.12 drukas kļūda

R

Komentāri (3)

BondsBonds 15.02.2020

Kad apgūsi auto bākas izmēru tad raksti.

Vienai dāmai uzpildīju 50 litrus autogāzi, viņa pēc tam brēca, ka bāka viņai 40 litri, bez tabu, 4 studijai, policijai gribēja zvanīt, vēl rupji izrunājās. Pēc nedēļas atbrauc, aa tomēr bāka bija 52 litru.

CircleKLatvija 17.02.2020

Labdien! Mūsu DUS uzpildes sūkņu kalibrāciju un regulāru tās pārbaudi nodrošina neatkarīgi LR normatīvu aktu kārtībā sertificēti uzņēmumi, kā arī uzpildes apjoma atbilstību kontrolē VID, uz kā pamata apliecinām, ka Circle K tīklā uzpildes precizitāte ir atbilstoša LR likumdošanai, kas benzīna un dīzeļdegvielas gadījumā ir +/- 0.5% no uzpildītā apjoma vai 50ml uz 10litriem, savukārt Circle K vadlīnijas pieļauj vien 0.1% nobīdi, kuru konstatējot jau tiek veikta sūkņa kalibrācija.

Lai varētu objektīvi nomērīt degvielas sūkņu uzpildes precizitāti, aicinām Jūs jebkurā mūsu stacijā, pie jebkura jūsu izvēlēta sūkņa veikt testa mērījumu . Mūsu darbiniekiem ir izsniegti sertificēti mērtrauki, ar kuriem Jūsu klātbūtnē tiks veikts mērījums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes