Circle K - Krāpšana

Uzpildīju auto ar dīzeļdegvielu, izbraucis no uzpildes stacījas konstatēju ka degviela fiziski nav uzpildīta bet norēķinājos par to. Domādams ka varbūt auto kāds dačiks neiet nolēmu uzpildīties vēlvienu reizi tieši pie tā paša sūkņa un viss bija kārtībā, pierādījās ka pirmā uzlildes reizē par degvielu norēķinājos bet bākā tās nebija iesūknēta. Uz ko darbinieks teica ka tas nav iespējams.

05.01.2020

N Noboby 05.01.2020

To vai degviela plus caur pistoli var sajust ar roku, tas tik informācijai

N Noboby 05.01.2020

Plūst*

BondsBonds 05.01.2020

Par ko tādu pirmoreiz dzirdu. Tiešām? Jo

I Ilmars Kalnins 05.01.2020

Хотите верьте, хотите нет, но при мне однажды друг заправлял машину и реально не залилось. Тоже пошли к продавцу, говорит такое не возможно. Сам видел, не видел, не поверил бы. Было это на виенибас гатве, давненько было

L Linda_J 06.01.2020

Šeit neizskatās pēc pārdevēja paviršības, Jāgriiežās pie uzņēmuma vadības, lai pārbauda tehniku. Šis portāls vairāk ir klaču līmenī.

P pagpag 06.01.2020

urā, vēlviens "mūsējā klubiņa biedrs"! nēnē, "sērkļiks" šoreiz nav pie vainas, mums ar dīzels, un dačiks arī šitā jokus dzen, uzpildījāmies vecgada vakarā līdz ūkai, pilnīgi pa riteni tecēja, dačiks rāda 3/4, vakar gada piektajā dienā dačiks pēkšņi "hops!" uzlec līdz augšai, nu jokdaris, nu negribās braukt uz servi... vēl viņš mums uz maziem līdz 5litru lējieniem nereaģē... macbetons tūlīt iekomentēs: "dauni! marš uz pansionātu!"... ak dieus cik smieklīgs tips, bet bez tāda tipa šeitan būtu skumji... :-)))

A aicis24 06.01.2020

Šādi dačiks var nogļukot,ja pildi bāku ar piedarbinātu auto,vai arī ja aizdedzes atslēga ir pagriezta.Tapēc,kad pildās vajag noslāpēt mašīnu.

CircleKLatvija 07.01.2020

Labdien! Visu Circle K sūkņu kalibrāciju un regulāru tās pārbaudi veic neatkarīgi LR normatīvu aktu kārtībā sertificēti uzņēmumi, kā arī uzpildes apjoma atbilstību kontrolē VID. Tāpēc varam apliecināt, ka Circle K tīklā uzpildes precizitāte ir atbilstoša LR likumdošanai, kas benzīna un dīzeļdegvielas gadījumā ir +/- 0.5% no uzpildītā apjoma vai 50 ml uz 10 litriem. Pie tam īpaši vēlamies uzsvērt, ka Circle K vadlīnijas pieļauj vien 0.1% nobīdi, kuru konstatējot nekavējoties tiek veikta sūkņa kalibrācija.

Tomēr, ja Jums ir vēlme pārliecināties par uzpildes precizitāti, aicinām vērsties pie mūsu darbiniekiem un jebkurā stacijā, pie jebkura izvēlētā sūkņa veikt testa mērījumu. Mūsu darbiniekiem ir izsniegti sertificēti mērtrauki, ar kuriem klienta klātbūtnē mērījums tiks veikts.