Circle K - Krāpšana

06.11 biju nopircis degvielu, maksājot ar karti palūdza ievadīt pin divas reizes, tā kā termināls slikti strādāja. Samaksāju viss ok. Pienāk 08.11 datums no internetbankas atnāk sms, ka summa, kura tika samaksāta 06.11 tiek novilkta vēl vienu reizi. Uz doto brīdi tas maksājums internetbankā stāv kā rezervēts. Sanāk par vienu uzpildi esmu samaksājis divreiz vairāk. Kasieri sauca lāsma, vismaz tas izriet no čeka, notika tas Rēzeknes Cirkle stacijā.

13.11.2019

Atbilde no Circle K Latvia Support Pārstāvja atbilde 13.11.2019

Labdien.

Lūgums atsūtīt ekrānšaviņu no internetbankas ar minētajiem darījumiem, kā arī izmantotās kartes pirmos sešus un pēdejos četrus ciparus uz [slēpt]@circlekeurope.com, lai varam pārbaudīt šo gadījumu un veikt reversu transkaciju, ja darījums noticis divas reizes.

Ar cieņu,
Circle K Latvia

Sp

Me Mego izmeklētājs 13.11.2019

Internet bankā nevar apstridēt darijumu?

hola_amigo 13.11.2019

Ja kasiera vienu maxajumu skatija sev uz Bahamu salam

Tu Turkey901 13.11.2019

Iesniegums bankai un nauda tiks atgriezta, jo darījuma pamatojums ir identisks, tātad kļūdains!

Ie Ieva Miščenkova 14.11.2019

Turklat rezervēts nenozimē, ka nauda no konta atvilkta.