Circle K - Krāpšana

Iegāju nopirkt ledus kafiju, jo biju laimēJusi skrāpē un laimē akcijā pa 50%.
Tā kā tādu nekad nebiju dzērusi, man jautāja kādu vajag teicu nezinu.
Tad skaļi teica, ka jāmaksā 1.50. Es iedevu 5 eiro un man izdeva 1.50. Čeku iemeta miskastē.
Iekāpu mašīnā un sāku domāt, ka esmu apkrāpta. Jo diez vai kafija maksā 7 eiro.
Jo tā ir tikai late ar ledu.
Pirmkārt ļoti nelaipns pārdevējs. Varēja pastāstīt kādas ir tās kafijas.
Un ļoti sabojāts rīts.
Noteikti vairs circle k neiepirkšos.
Un tā pat nebija hotdogi pieejami.

29.06.2023

I

S sannas 29.06.2023

Kur problēma ieiet un atrisināt jautājumu uz vietas? Vai tikai aiz stūra variet gudrēties?Cilvēks visu nakti negulējis, jebkurš var kļūdīties. Ej pēc kafijas, nezini kādu gribi, sanāk arī tur pārdevējs vainīgs? Uz aparātiem ir rakstīts kādas kafijas tur ir. Ja nekad neesi dzērusi, kādā veidā jums varētu izskaidrot, lai jūs to saprastu? Pārdevējs nav vainīgs ja pati no mēness nokritusi.
Nebija hotdogu? Common! Tā ir degvielas uzpildes stacija. Primārā funkcija ir degviela! Neienāca prātā, ka 5 minūtes pirms tevis varēja ienākt tūristu vai tālbraucēju bariņš un izpirkt visus?

G Gonzo23 30.06.2023

Prikols tāds, ka tie hotdogi ļoti bieži nav pieejami, viņi netaisa baigo izvēli

S spotled 29.06.2023

Nebija hotdogi pieejami, traki!
Degvielas uzpildes stecijā nav hotdogi!

E-taloni bija pieejami?

I Ilona Lipko 29.06.2023

Degvielas uzpildes stacijas sen vairs nav tikai uzpildes stacijas. Degvielu uzpilda pat veikalā neiejot. Un paši uzņēmumi iet uz to lai tur iepērkās un ne tikai degvielu. Tā kā Jūsu argumenti nevietā.

Nu un?... Kāpēc cenas un tarifi palielinajas uz 100%? Atbilde vienkarša: 50% mēs maksājam uz karu Ukrainā! Tad viss pareizi!

B Bez_vārds 29.06.2023

un tagad skauģi, piever žaunu. Tev kā reiz jau tā kā laiks būtu iet un pakarot. Sen pa savām abām galvām neesi dabūjis.

PAC PAKARIES, IZDZIMTENIS-KROPLIS!

PATS PAKARIES, IZDZIMTENIS-KROPLIS! TEV ATGADINAT KA JŪS, LATVIEŠI VAINIGI PAR LĪVU ĢENOCĪDU?

...un vel ASV un Latvijas pilsonis!

un jau pensijā un spējigs iedot pa purnu visadam idiotam!

taisnības meklētājs1! Ja tu esi patriots tad kapēc negribi ziedot 50% no savam ienakumiem Ukrainas ladā?

[slēpt]@

Velvetpopstar 29.06.2023

Kāds saputrojās un izdeva nepareizu atlikumu,jo kafija maksāja 1.50. Bet tika izdots vik maksā kafija. Tā ir,ka neskaita līdzi.

CircleKLatvija 29.06.2023

Labdien! Mums ļoti žēl par negatīvo pieredzi, kuru guvi Circle K stacijā! Ticam, ka mūsu darbinieki ir godprātīgi un apzināti nevēlējās nevienu apkrāpt, bet cilvēcīgas kļūdas gadās visiem. Lai risinātu šādu situāciju ir jāvēršas pie personāla uzreiz tiklīdz šāda situācija tiek fiksēta. Šobrīd aicinām Jums atsūtīt situācijas aprakstu un Jūsu kontaktinformāciju uz [slēpt]@circlekeurope.com, lai šo gadījumu varam nodot konkrētā dus vadībai un rastu risinājumu. Ar cieņu, Circle K

S spotled 30.06.2023

Iedodiet Ilonai bezmaksas hotdogu

... neazmirsat vel iedot pa purnu...

F Fedža 30.06.2023

Arī degvielas cenas ir krāpšana.
Mājas lapā norādīta viena zema cena visos Rīgas Circle.
Bet nevienā Circle Rīgā tādas cenas nav!