Circle K - Krāpšana

Pirku trīs paciņas Heet, katra maksā 4e, gala rezultātā man būtu jāmaksā 12e. Samaksāju ar karti nepaskatoties uz summu terminālā. Vēlāk pamanot bankas paziņojumu, pamaniju ka samaksāju 15.80e. Vai 3.80e samaksāju par sniegtiem pakalpojumiem? 02.09.2021 21: 55

03.09.2021

Apmaksa ar karti pie sūkņa

Raganas cirkle k. Veicu apmaksu ar karti pie sūkņa nevis veikala, degviela netika iepildīta, bet summu nonema no kartes, veikala par so neko nemak pieteikt. Vēlētos savu naudu atpakaļ. Martins 27523565.

S Sudzibas.lv Admin 06.09.2021

Good Intentions 04.09.2021

"nepaskatoties uz summu terminālā." 🤦‍♂️

AEW 04.09.2021

Если Славу *бут в зад - это Путин виноват.

H Helsu 04.09.2021

Sazvaniet dusu, pastāstiet situāciju un ja jums būs taisnība nauda tac tiks atdota. Maz ticams, ka kasieris ko tādu darītu speciāli, jo labums no tā nekāds nebūtu, vienkārši neuzmanības kļūda visticamakais.

CircleKLatvija 06.09.2021

Labdien! Lai pārbaudītu šo gadījumu ir nepieciešams zināt staciju, kurā pirkums tika veikts.