www.sudzibas.lv Circle K Klientu apkalpošanas serviss

Circle K - Klientu apkalpošanas serviss

Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss. Mēģināju 3 reizes pasūtīt uzņēmuma degvielas karti, tā arī pie tās netiku - iemesli paskaidroti netika, teica ka atzvanīs - neatzvanīja, neinformēja par atteikuma iemeslu. Lūdzu uzņēmumam ieviest kādu CRM sistēmu un izglītot darbiniekus.

Bomboklak 13.04.2018

Iespējams Jums ir negatīva kredītlīnija un Circle K nemaz nevēlas ar Jums iesaistīties.

CircleKLatvija 13.04.2018

Labdien!

Lai mēs varētu izskatīt situāciju un sniegt atbildi par konkrēto situāciju, mums ir nepieciešams zināt uzņēmuma nosaukumu un Jūsu kontaktinformāciju. Lūgums atsūtīt ziņu uz [slēpt]@CIRCLEKEUROPE.COM

TasEsLV 13.04.2018

Skatos, ka diezgan neveiksmīgi jums iet ar kartēm.
Iepriekš tā bija Citadele.

S spelmanis 17.04.2018

Citadelei viss beidzās labi.

Aigars31 24.05.2018

tik divains nosaukums circleK ..neizprotams marketings..

I Ivars Matveks 10.01.2019

Šodien 10.01 1.00 naktī iegādājos Circle K ZIEPNIEKKALNS cigaretes, iedevu, iespējams, par 30 centiem vairāk nekā bija prasīts, pārdevēja ļoti duamīgā tonī teica, ka manis deļ var parskaitīt kasi, teicu, lai dara pēc saviem ieskatiem, kad pārskaitija kasi teica, ka kasē viss pareizi uzreiz devās prom žestikulējot savam kolēģim par mani ar rādītāj pirkstu pie deniņiem un teica, ka esmu stulbs. Prasīju, kur varu uzrakstīt sūdzību par notikušo, teica, lai meklēju internetā.. kā arī šī meitene atteicās nosaukt savu uzvardu, atcirta, ka saucot Anastasija un viss.. neuzskatu, ka būtu pelnījis šādus apvainojumus no jūsu personāla!
Paldies!