Circle K - Ēdiens

27.12.2018 no rīta iebraucu paņemt kaut ko ēdamu, piegāju pie kases un paprasīju vistas nagetus, nepagāja knapi minūte kad man iedod trauku ar jēliem nagetiem. Vienkārši trūkst vārdu. Kā tā var. Pirms pieņemat kādu darbā, padomājiet divreiz!

27.12.2018

Va

"27.12.2018 no rīta iebraucu paņemt kaut ko ēdamu" - nopietni, Circle K?! Vajadzēja ņemt benzīnu, tas noteikti nebūtu jēls. Nākamreiz dodies uzkost uz kādu sabiedrisko tualeti - sanāks lētāk, nekā uz degvielas uzpildes staciju.

In inese nordin 27.12.2018

Uzraksti ko sakarigaku nakamreiz!

inese nordin, vispirms iemācies rakstīt, utainā!

CircleKLatvija 28.12.2018

Labdien!

Lūdzu, precizējiet degvielas uzpildes staciju un laiku, kurā pirkums tika veikts. Vēlamies pārbaudīt maltītes pagatavošanas procesu. Kā arī, ja gadās šāda situācija, aicinām vērsties uzreiz pie stacijas personāla, lai situāciju var risināt uz vietas.

Kr Kristīne Irtiševa 18.09.2019

Ļoti interesants komentārs, sūdzība no Jums. Sākumā jānoskaidro kāpēc šie nageti bija jēli. Iespējams krāsns nesildīja, bet tā vietā, lai varētu ātrāk to konstatēt, jūs apvainojat pārdevēju. Gribētu dzirdēt atsauksmes par jūsu darba spējām.