Circle K - Bojājums

Circle k Liepāja vadībai! Jums nav kauns par savu vadības stilu?
Jau otro vakaru pēc kārtas pie jums iepērkos, Rindas ir milzīgas, strādā viens vai divi pārdevēji, klientu ir ļoooooti daudz! Apkalpojošais personāls ir burvīgs, bet jūsu vadības stils briesmīgs!

07.07.2021

M Mego izmeklētājs 08.07.2021

Iepērcieties lielveikalā nevis DEGVIELAS uzpildes stacijā

A Anna Ennīte 13.07.2021

Ja būtu zinājusi, ka lielveikalā var uzpildīt degvielu, noteikti būtu to darījusi. Paldies Jums!

S Saulite777akmens 08.07.2021

Man ir ierosinājums. Vajadzētu ieviest 2 rindas. Viena rinda tiem kas grib pārtiku, otra tiem kas grib degvielu. Tā viss būs daudz ātrāk.

CircleKLatvija 13.07.2021

Labdien! Lai mēs varētu risināt situāciju, lūgums norādīt, kurā no Liepājas degvielas uzpildes stacijām šī situācija ir novērota.

A Anna Ennīte 13.07.2021

Paldies Jums par atbildi! Situācija norisinājās Esperanto ielā. Pirmajā naktī (6.jūlijā) strādāja divi puiši, kuriem vēl pie tam abiem pie vārdu nozīmītēm bija rakstīs - es mācos. Rindas pie kasēm milzīgas. Skaidrs, ka puiši vēl nav iestrādājušies un darbi iet lēnāk, viss ir saprotams. Bet 7.jūlija naktī bija tikai viena pārdevēja, kurai arī pie vārda nozīmītes bija rakstīts - es mācos. Klientu bija ļooti daudz, lieki piebilst, ka pulkstens bija ap vieniem naktī, kad visi jaunieši nāk no pasēdēšanām āra terasēs un ir alkohola reibumā. Abos divos vakaros Jūsu uzņēmuma darbinieki bija ļoti laipni un savu darbu izdarīja izcili, bet nedomāju, ka šāda pieeja ir pareiza. It īpaši vasarā, kad Liepājā ir ļoti daudz tūristu un cilvēki bauda nakts dzīvi. Ļoti vēlos izcelt 7.jūlija pārdevēju - apkalpošana tiešām izcila. Ceru, ka novērtējat savus darbiniekus.