www.sudzibas.lv Circle K Apkopēja attieksme

Circle K - Apkopēja attieksme

Sveiki rakstu sūdzību šoreiz paredz vienu no cirkle k apkalpojošo personāla darbinieku dairi baranovu - apkopējs cirkle k uzpildes stacijā pie lidostas viadukta. Gaidod rinda uz tualeti pie kases tiku samaksājis par ēdienu un mana rinda tieši bij pienākusi un grasījos jau iet tualete, bet apkopes teicis ka nelaidis jo veiks uzkopšanu. Lai gan biju prasījis lai palaiž ātri, bet ne bez emocijām aiztaisīja durvis un man nācās gaidīt 10min kurās es zobus sakodiens domāju kur lai ātri nokārto cilvēku dabiskas vajadzības (pačurāt šajā gadījumā) .

01.12.2018

A Asdfg2 01.12.2018

Visi jūs mūžīgi rakstat sūdzības par to cik briesmīgas ir DUS tualetes, bet varbūt ieslēdziet smadzenes kādreiz un padomājiet par to,lai wc būtu tīras, tās kādreiz ir jāuzkopj. Un ja uz wc nepārtraukti ir rinda, tad kā lai to izdara? Es saprotu mazi bērni vai grūtnieces, bet nejau pieaudzis vīrietis nevar paciesties minūtes 10.

Pacco_al 03.12.2018

Ko tu zini var būt viņam kādu uroloģiska slimība. Vienmēr tie pārgudrie visa zinātāji. Tu vari - ciet, citi cilvēki vēlās normālu servisu.

A Asdfg2 04.12.2018

Viņš maksāja par wc izmantošanu? Līgumu slēdza, kur rakstīts, ka varēs izmantot wc jebkurā brīdī, kad viņam savajagas? Lai priecājas, ka vispār ir iespēja pa velti tualeti apmeklēt. Pats esmu strādājis DUS un zinu kā tas ir, kad vēlies pirms maiņas beigšanas uzkopt wc, kas ietilpst tavos pienākumos, bet tur uzrodas vienmēr tādi, kam ātri jāieskrien, un ja palaid, tad nākamais pukst - kāpēc viņš var iet un es nē?

Pacco_al 02.12.2018

Kur problēma džekam, aizgāji aiz DUS stūra pamīzi un laimīgs atnāci atpakaļ. Pēc tam pasaku Dairim, lai aiziet tur saslauka.

V Visis 08.06.2020

Zelts :D