www.sudzibas.lv Cilvēki brauc prom Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Cilvēki brauc prom - Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Šodien man par prieku ieraudzīju ka portālā www.apkaimes.lv ir būtiskas izmaiņas un izveidota jauna mājaslapa, ar atjaunotu informāciju 2011. gadā. Portālā ir viss par Rīgas rajoniem un dažādas kopējās statistikas no visiem Rīgas rajoniem. Ļoti interesanti, tiesa, ka vēl nav viss izlabots un ir vēl palikusi dažās vietās veca informācija.
Bet šokēta biju par to, cik strauji ir mazinājies iedzīvotāju skaits. Dažos rajonos, kur iedzīvotāji 2009.gadā bija 400, tagad ir tikai 150. Ārprāc, cik daudzi cilvēki ir pametuši Rīgu - Latviju un devušies prom.
Tik tiešām, skatot jaunos datus, biju izbrīnīta, ka tik lielas izmaiņas ir iedzīvotāju skaitā un daudzos rajonos ir krietni samazinājies iedzīvotāju skaits, lai gan tur jau viņš tā ir mazs. Ka tik beigās nav tā, ka Rīgā neparādās izmirušie, pamestie rajoni, ar pamestām mājām, kur deģenerāti var paspēlēties.
Man tiešām žēl, ka cilvēki pamet savas mājas, Latviju, dēļ krīzes un tik daudzi dodas projām!
Nedomāju, ka no Rīgas tik liels skaits devies prom, jo Rīgā vēl jau ir darba vietas, bet izrādās, ka nekā tomēr nav un cilvēki lido prom un laikam uz neatgriešanos...

P Patriots 07.04.2011

Paldies!Tikko uzmetu aci "aisbergam", tīri pazīstama antenu sistēma, pagājušā gadsimta 70 gadu beigās pusotru gadu atrados līdzīgas iekārtas tiešā tuvumā Krievijā, prombraucot bija jāparaksta dažādi papīri par ziņu neizpaušanu līdz mūža beigām, kā arī bija aizliegums izbraukt uz jebkuru citu valsti.

E e 07.04.2011

Aizrakstiet Tautas Balsij vai Bez tabu, lai tak ievieš skaidrību! :D Sazvērnieki! It īpaši Patriots ar savu - visi teļi, es viens auns! :D

P Patriots 07.04.2011

Jūs stulbie ļautiņi man neesat pat cienīgi Udeni pienest, kur nu vēl pamācīt.Ja paši esat mucā auguši, pa spundi baroti, jums vienkārši skauž, ka citi ir redzējuši un zina daudreiz vairāk nekā tie, kuri visu mūžu atdeldējuši bikses skolas solā, tā arī neko ne redzējuši, ne sasnieguši.Ar vienu vārdu sakot-nulles.

E e 07.04.2011

Patriot, pastāsti ko esi sasniedzis?! :D Kas Tu vispār esi un ko dari?! Nu interesanti palika, ko tā lecies, tipa esi pārāks par visiem! :)

P Patriots 07.04.2011

Man katram pienapuikam atskaite nav jāsniedz, un tas, ko esmu sasniedzis ir MANS! Neviens nav vainīgs, ka mūsdienu debilā jaunatne tālāk par savu degungalu neredz. Vispirms sīkais mīslīt, iemācies cienīt vecākus cilvēkus, kuriem ir dzīves pieredze, nevis caurām dienām sēdi bibliotēkā pie datora, tēlodams kruto padomdevēju.

E e 07.04.2011

Klau, "Patriot", bet Tu tak pats esi tās psihotronās ierīces nozombēts! Palasi savus komentārus - viena vienīga agresija! :D Klausies, nopērc sev ziemassvētku dāvanu - ekranētu cepuri! :D Kas zin, varbūt pasauli ieraudzīsi savādāku, un arī cilvēki sāks ar Tevi runāt un laipni sveicināt! :D

P Patriots 07.04.2011

Labāk tu pats nopērc divus prezervativus-vienu uzmauc uz lielās galvas, lai es satiekot tevi pazītu, otru uz mazās galviņas, lai vairāk tādus jampampiņus nepieražotu.

E e 07.04.2011

"Patriot", nepārdzīvo tā. Tas ka Tev nav ko par sevi pateikt un pastāstīt, nu, neko darīt! Toties Tu te vari stāstīt citiem par citiem viskautko! Nu it kā Tu esi dikti gudrs, zinošs un tā!

P Patriots 07.04.2011

Tu tikai neķer kreņķi, kad nāks zelta 40, varbūt arī sāksi domāt savādāk, bet kad nāks pāri 50, redzēsi cik ātri traucas laiks, kādreiz varēja visu paspēt, tagad reizēm uznāk milzīga apātija, ka negribas darīt pilnīgi neko.

M mja 10.04.2011

Patriots, mums te gudrakais.

T ToMja 10.04.2011

Mja-не еби Муму!

M Mr David Smith 20.06.2011

Vai jums ir nepieciešams 100% Finance? Mums ir uzņēmumu ienākuma aizdevējiem, mēs dot aizdevumus ar ļoti godīgs un uzticams personībām.Piedāvājums svārstās no $ 5, 000.00 Min. līdz $ 50, 000, 000.00 @ 3% procentus par ikgadējā 1-25 gadiem, kā aizdevuma termiņš. Get labākais savas ģimenes un savas sapņu mājas, kā arī ar mūsu Vispārējo Aizdevuma scheme.contact e-pasts: [slēpt]@hotmail.com

Ja ir interese, lūdzu, sniedziet šādu:

vārds:
Apjomu, kas nepieciešams:
Aizdevumu:
Tālruņa numurs:
Valsts:
Dzimums:
Lai aizdevums:
nodarbošanās:

Mums ir reģistrēti un atbilst Datu aizsardzības likumā (1998). Jūsu personiskā informācija ir droša. Mēs nedrīkst ļaunprātīgi izmantot to un nosūtīt jums surogātpastu. Ever.
Regards,
Listen