www.sudzibas.lv Cilvēki brauc prom Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Cilvēki brauc prom - Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Šodien man par prieku ieraudzīju ka portālā www.apkaimes.lv ir būtiskas izmaiņas un izveidota jauna mājaslapa, ar atjaunotu informāciju 2011. gadā. Portālā ir viss par Rīgas rajoniem un dažādas kopējās statistikas no visiem Rīgas rajoniem. Ļoti interesanti, tiesa, ka vēl nav viss izlabots un ir vēl palikusi dažās vietās veca informācija.
Bet šokēta biju par to, cik strauji ir mazinājies iedzīvotāju skaits. Dažos rajonos, kur iedzīvotāji 2009.gadā bija 400, tagad ir tikai 150. Ārprāc, cik daudzi cilvēki ir pametuši Rīgu - Latviju un devušies prom.
Tik tiešām, skatot jaunos datus, biju izbrīnīta, ka tik lielas izmaiņas ir iedzīvotāju skaitā un daudzos rajonos ir krietni samazinājies iedzīvotāju skaits, lai gan tur jau viņš tā ir mazs. Ka tik beigās nav tā, ka Rīgā neparādās izmirušie, pamestie rajoni, ar pamestām mājām, kur deģenerāti var paspēlēties.
Man tiešām žēl, ka cilvēki pamet savas mājas, Latviju, dēļ krīzes un tik daudzi dodas projām!
Nedomāju, ka no Rīgas tik liels skaits devies prom, jo Rīgā vēl jau ir darba vietas, bet izrādās, ka nekā tomēr nav un cilvēki lido prom un laikam uz neatgriešanos...

P Patriots 05.04.2011

Tas pats jautājums mani moka jau pailgu laiku.Skatos, tu arī laikam apmeklē "www.aisbergs.lv".Vispār vajadzētu pārdot ar steigu, uzreiz mazinātos apčurātgribētāju skaits, jo uz savu mantu viņi to nedarītu.Jautājums publikai:Vai kāds ir dzirdējis, ka krievi 50 okupācijas gados būtu ko tādu darījuši?

7 7777 05.04.2011

Nav gan gadījies dzirdēt ko tādu.Toties cildinātie rietumi čurā virsū gan tiešā gan pārnestā nozīmē.Protams, ka viņiem par mums slaidi nospļauties.Mēs priekš viņiem esam fizizkais darba spēks un antiņi, kas savu valsti atļāvuši izsaimniekot saujiņai salašņu.Jaunieši beidz augstskolas un brauc uz rietumiem gaļas kombinātos strādāt, apelsīnus, zemenes un vēl nezin ko lasīt.Strādā par minimālo algu un ir laimīgi, ka viņiem dod iespēju kalpot.

J JR 05.04.2011

"cilvēki lido prom un laikam uz neatgriešanos..." - pilnīgas muļķības! Tagad labi tur - brauc uz turieni! Būs tur slikti, brauks citur vai uz šejieni! Tā tas ir bijis un būs! Un ko tur gausties? Latvieši nav cīnītāji! Latviešiem vieglāk aiziet, nekā pacīnīties par savu dzīvi!
Uz LV sabrauks tie, kas ir gatavi pacīnīties par labāku dzīvi! Kas paši ir gatavi darīt daudz lietas labā, nevis tikai nolamāt Valsti, Valdību vai vēl kādus!

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Bļ..., Jūs mazāk būtu nodarbojušies ar demagoģiju, vairāk darījuši!

P Psihs 05.04.2011

Man, kā darba ņēmējam, ir diezgan vienalga, kādas tautības vai valstiskās piederības kapitālistam strādāt.Situācija Latvijā ir tāda, kāda tā ir, tādēļ arī es labāk izvēlējos emigrāciju, nekā vergot Latvijas"uzņēmējiem"par kapeikām.Un vēl patriotismu piesaukt:)Starp citu, LV nevienam nevajadzīgie jaunieši, R-Eiropas valstīs arī par minimālo algu var visai normāli dzīvot.

P Patriots 05.04.2011

Nav tiesa, atcerietisa neatkarības atgūšanu, cik visi bija pieķērušies pie SAVIEM atgūtajiem īpašumiem.Tika celtas mājas, apstrādāti visi zemes pleķīši.Sajūtot pretsparu no valdības puses, arvien vairāk cilvēku savu zemi par sviestmaizēm pārdeva veikliem uzpircējiem.Man ir daži jautājumi latviešu, kā tautības nicinātājiem:Kādēļ Polija, Lietuva Igaunija nelikvidēja visu rūpniecību, kā tas notika Latvijā.Kur palika solījumi pirms iestāšanās ES, maksāt 25, 50, 75 un visus 100% no tā ko saņem vecās dalībvalstis?Tagad tos pašus ubaga grašus mūsu varenie grib aplikt ar nodokļiem, jau tā ik gadus samazinot šo atbalstu, jo Latvijā ar katru gadu apstŗādājot arvien lielākas platības.Pabraukājot pa Latvijas laukiem paveras tiešām drūmas ainavas, tukšas pamestas mājas, nesakopti lauki, tas nav tikai nabadzīgajā latgalē, vet gan kādreiz bagātajā zemgalē, kur redzamas līdz logiem ieaugušas būdas, no kurām pensionāri izlien saulītē, lai pasēdētu uz soliņa istabas priekšā un palasītu jaunāko presi.

P Psihs 05.04.2011

Es, piemēram, lepojos ar savu piederību Latvijai, vnk esmu īslaicīgā prombūtnē...Varbūt arī ne tik īslaicīgā...Latvijai vienkārši ļoti nepaveicās ar pie siles esošajiem.Kāds gudrinieks jau pirms manis ir teicis, ka jebkuras revolūcijas rezultātā pie varas tiek nelieši.Nu LV gadījušies tādi īpašie...Tā nu valsts virzījās tikai uz leju...Ir gan daži desmiti tūkstoši cilvēku, kas joprojām dzīvo lieliski:)

P Patriots 05.04.2011

Kādēļ citās valstīs rūpējas par savu tautu?Kāpēc tur nevis nīdē visu laukā(fabrikas, pat veselas nozares), bet gan atļauj ražot ko vien katrs vēlas.Pat visu nīstajā Krievijā strādā simtiem ārzemju rūpnīcu filiāļu, toties Latvijā pat Kārļa Ulmaņa laikā uzceltša trīs cukurfabrikas un VEFu nekaunējās likvidēt.Un tie vēl sevi atļaujas saukt par latviešiem.No kādreiz no vienas no bagātākajām republikām PSRS esam nonākuši līdz nabadzīgākajai valstij ES, un tikai un vienīgi ar pašu latviešu rokām.

P Patriots 05.04.2011

Es vēl nepieminēju neirobežoto naudas līdzekļu pazušanu nezināmā virzienā, sākot jau ar G-24 kredītu laikiem.Visu laiku nauda tiek bāzta iekšā tikpat kā caurā maisā, un neviens nezin, kur tā paliek.Visus šos miljardus ņemot kopā šeit vajadzēja būt visattīstītākajai valstij pasaulē, un nevajag būt nekādam ekonomistam, lai to aprēķinātu, atliek vien paņemt visu iepriekšējo gadu avīzes, it sevišķi pēc iestāšanās ES, kad gandrīz katru dienu rakstīja par apgūstamajiem ES miljoniem.Kur īsti šie miljoni tika ieguldīti, ja nekas reāli vairs valstī netiek ražots?

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Patriots, ja jau Tu esi tāds patriots kapēc nesauc tautu uz saeimas nojaukšanu, valdības atlaišanu? Gvelz te kaut ko pa tukšo! Tādu "'patriotu"' ir pilns i-nets! Sūda pļureklis! :D :D :D

P Patriots 05.04.2011

Tu nezini Binladena adresi, gribētu izmantot viņa pakalpojumus?

7 7777 05.04.2011

Ko tu iesaki? Patriots domā, pretstatā vairākumam.Un tas jau ir rādītājs, ka cilvēkam ir smadzenes ne vis puvekļi galvā.Nu klusēsim visi, izliksimies, ka viss kartībā, būsim laimīgi, domāsim pozitīvi.Un kas tālāk? Realitāte nemainīsies.Visu nosaka cilvēku faktors.Ar to valsts varenie rēķinās.cik ilgi klusēsim, tik ilgi pasaule uzskatīs, ka Latvijā viss kārtībā.Padomājiet, kāpēc citās valstīs šādas cūcības nav iespējamas?Tāpēc, ka no tautas baidās.Iedzīvotāji uz visu, kas viņus neapmierina, asi reaģē.Tā ir visā eiropā un vispār pasaulē.Šeit cilvēki, kā nozombēti.Vai tiešām psihotronie ieroči tiek pielietoti?Citādi šo plānprātību pat izskaidrot nevar.Lai runā cilvēki.Kamēr dzīvi tikmēr mēģināsim domāt .Ja pratīsim domāt, tad arī izdomāsim ko darīt.Šīs nedomāšanas rezultāts ir tas kā mēs dzīvojam.Nu nevar tak tikai reklāmām un politiķu aģitācijai ticēt.

P Patriots 05.04.2011

Lieta sekokoša:lielākā daļa tautas regulāri skatās TV.Par 25 kadra efektu esat dzirdējuši?Domāju, ka šeit tiek izmantoti visi līdzekļi, lai padarītu veselu tautu rāmu un paklausīgu (es pats valsts TV praktiski neskatos).Visiem tiešām ir dziļi pohui, ka tik man labi.Tiklīdz ieminies, ka vajag ko darīt, visi uzreiz pagriež muguras.Ja nu tiešām atrodas kāds, kurš vietējā mērogā mēģina cīnīties pret visatļautību, tas tiek ātri vien apklusināts, jo visiem mums ir vājās vietas.

7 7777 05.04.2011

Es jau sen to pamanīju.Tā nevar būt, ka veselas valsts teritorijas iedzīvotāji kā ar maisu sisti.Tas nav loģiski.Domāju, ka ne tikai televīzija, bet vēl kas stiprāks tiek darbināts.Es arī valsts TV neskatos.Lūk arī pierādījums- vismaz galvas skaidrākas.

P Patriots 05.04.2011

Man šī visa padarīšana likās dīvaina, kad Latvija pārgāja uz Radio FM diapazonu, kā rezultātā aiz robežas Latvijas radio vairs nav dzirdams, kādreiz pat netālu no Maskavas varējā uztvert Rīgas raidītāju VV diapazonā.Tas pats tagad notika ar TV.Rezultāts-viena daļa piepildīja kabatas ar labu naudu uz šīs afēras rēķina, bez tam neviens ārpus Latvijas robežām nevar izkontrolēt, kas šeit notiek, tādēļ arī rodas slavenie naudas aizdevēju jautājumi par simts latu algu.Bez tam visas valsts robežās notiek cilvēku zombēšana.Un kā jūs domājat, ar ko nodarbojas visādu VDK specskolu absolventi?Cik zināms, arī tādu ir ne mazums.Kā jūs varat izskaidrot tādu brīnumu, ka Latvijā ir tūkstošiem visādu apšaubāmu pakalpojumu sniedzēju, kuriem piemītot brīnumspējas ārstēt visas slimības, noņemt lāstu u.t.t.?

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Divi tukšie dirsieni: Patriots un 7777! Izskatās pēc diviem veciem masturbētājiem! :D Atsūkājiet viens otram! ":D

P Patriots 05.04.2011

Lūk, tas ir īsti latviskā garā, ja nav ko teikt, uzreiz tiek piedāvāts atsūkāt.Tavā vārdu krājumā laikam nekas gudrāks nav paredzēts.Vispār nesaprotu, kāds tev vispār bija iemesls ēit jaukties iekšā ar savām gudrībām, ju tevi taču neviens neapvainoja tāpat vien.

7 7777 05.04.2011

Es nedaudz šo lietu mācījos vienā no Pēterburgas skolām.Laikiem mainoties zuda iespējas, tāpēc nepabeidzu.Par to, ka visi lielveikali ir piegrūsti ar psihotronku, laikam, jau zina pat bērni.Tā gan kalpo tirdzniecības stimulēšanai.Vieni jūtas šais veikalos ļoti slikti, citi tieši otrādi, bet jūt visi.Šinīs laikos par tādām lietām vairs nenākas brīnīties.Ko slēpj zem mūzikas un reklāmām var tikai iedomāties.Iedzīvotāji pārsvarā pat nenojauš, kādiem mērķiem tiek aicināti .Mēs pieņemot vienu vai otru lēmumu domājam, ka tāda ir mūsu griba, bet petiesībā esam kā ierocis svešās rokās.Es to visu zinu jau sen, bet daudz neiedzilinos, jo īsti nav jēgas.Kādreiz šādus ieročus izmēģināja tikai iekarotajās teritorijās, šobrīd, cik zinu, vairāk vai mazāk visās valstīs tā notiek.

P Patriots 05.04.2011

Tas, ka latviešu tauta tiek kodēta uz pašiznīcināšanos ir skaidri redzams, tādēļ arī ir ši apātija pret visu notiekošo.Visvairāk cieš tieši pilsētu iedzīvotāji.Par veikaliem arī ir taisnība.Bija vienā mazpilsētiņā veikals, kura pastāvēānas laikā es biju iegājis vien pāris reizes, kaut gan pārēji šinī pašā laikā tika apmeklēti simtiem reižu.Tagad tas ir likvidējies.Jau no paša veikala atvēršanas notika dīvainas lietas, lai kādas pārsevējas tur nestrādātu, visas tika apvainotas zagšanā.Kas mūs visus sagaida turpm1āko pāris gadu laikā, atliek vien minēt.

J JR 06.04.2011

Psiha komentārs "Man, kā darba ņēmējam, ir diezgan vienalga, kādas tautības vai valstiskās piederības kapitālistam strādāt" izsaka ļoti daudz!
Ko var gribēt no latviešiem, kas jau sākotnēji sevi pozicionē kā vergu, kā darba ņēmēju! Laikam tas ir mentalitātes asinīs no ilgajiem tautas paverdzināšanas laikiem pie vāciešiem, zviedriem, poļiem, krieviem...! Nekādas uzņēmības! Redz tikai kā strādāt citu labā, nevis pašam sev, savai ģimenei, savai pilsētai, savai Valstij! Kaut kāda nolemtība ar to "Ne mana cūka ne mana druva..."! Nemaz negriba lai viņam kas būtu, ka tik pakaļa nav plika un vēderā kaut kas iemests...