www.sudzibas.lv Cilvēki brauc prom Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Cilvēki brauc prom - Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Šodien man par prieku ieraudzīju ka portālā www.apkaimes.lv ir būtiskas izmaiņas un izveidota jauna mājaslapa, ar atjaunotu informāciju 2011. gadā. Portālā ir viss par Rīgas rajoniem un dažādas kopējās statistikas no visiem Rīgas rajoniem. Ļoti interesanti, tiesa, ka vēl nav viss izlabots un ir vēl palikusi dažās vietās veca informācija.
Bet šokēta biju par to, cik strauji ir mazinājies iedzīvotāju skaits. Dažos rajonos, kur iedzīvotāji 2009.gadā bija 400, tagad ir tikai 150. Ārprāc, cik daudzi cilvēki ir pametuši Rīgu - Latviju un devušies prom.
Tik tiešām, skatot jaunos datus, biju izbrīnīta, ka tik lielas izmaiņas ir iedzīvotāju skaitā un daudzos rajonos ir krietni samazinājies iedzīvotāju skaits, lai gan tur jau viņš tā ir mazs. Ka tik beigās nav tā, ka Rīgā neparādās izmirušie, pamestie rajoni, ar pamestām mājām, kur deģenerāti var paspēlēties.
Man tiešām žēl, ka cilvēki pamet savas mājas, Latviju, dēļ krīzes un tik daudzi dodas projām!
Nedomāju, ka no Rīgas tik liels skaits devies prom, jo Rīgā vēl jau ir darba vietas, bet izrādās, ka nekā tomēr nav un cilvēki lido prom un laikam uz neatgriešanos...

E Esesesseseseseses 04.04.2011

Sabrina, a ko Tu domāji, ka tauta, tobish jaunatne sēdēs un cerēs uz šo fakino valdību? Ne tikai letiņi, bet visi brauc prom, un pareiz dar, te vairs njekuj workāt, maksāt naudu tiem 100 kropļiem, kas cīnās par lielāku TAUTAS nosūkšanas pupu? Tie, kas te apgalvo ka Dombrovskis velk ārā Latviju no sūdu bedres stipri kļūdās - pīļknābis ir diršlaiža SVF un zviedru bankām! Visur konsiladē, a par jaunu ražošanas atvēšanu ne zilbes! Es piediršu šo pīļtēviņu! Tā vien prasās ievilkt ar asu instrumentu...

S Statistika 05.04.2011

Nesen internetā bija publicētas ziņas, ka Latvija izmirst ar ātrumu 30 cilvēki dienā, un uz ārzemēm no Latvijas gadā tiek adoptēti ap 9000 bērni (pārdoti).Par kādu Latvijas nākotni mēs varam runāt?Valsts, kura nerūpējas par saviem iedzīvotājiem ir nolemta bojāejai un pie varas esošie par to naudu jau ir saņēmuši.

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Es jau ar apvaicājos savu krustmeitu (pēdējo klasi beigs) - skaidri un gaiši: DIRST šo valsteli! Brauks turpināt mācības uz SW! Pareiz ar dar!

р Руслан 05.04.2011

Mūsu atbalsts krievu valodai nozīmēs pastieptu roku sabiedrotajam, kas vienīgais ir spējīgs dot mums cerību uz nākotni. Laikos, kad apstiprinātas ārējās robežas, attīstīta tautsaimniecība, labklājība un iekšēja saskaņa nav šķērslis valsts iznīcināšanai. Vēl jo vieglāk ir iznīcināt valsti, kam nav šādu sasniegumu.

Mums ir dota iespēja. Neizniekosim to!

I Ieva 05.04.2011

Atkal jau urla klāt!

č Čoms 05.04.2011

Ieva, dirsā rieva!Tavu viedokli diez vai pat bērnudārza audzēkņi ņems vērā, visticamāk pasūtīs nahui!

в Вacя 05.04.2011

อยู่ว่างๆที่บ้านนั่งหน้าคอมเฉยก็เริ่มจะน่าเบื่อก็เลยออกไปหาถ่ายรูปเสริมแ...

č Čoms 05.04.2011

Ieva, gudrele, iztulko lūdzu, kas rakstīts iepriekšējā komentārā, tad es tevi sākšu cienīt.

E Esesesseseseseses 05.04.2011

Ieva, atskrēji, nosmirdēji, un pom! Šitādas Ievas vajadzētu tā riktīgi sabarot ar britu tūristiem! Kā jams pačurā pie Mildas tā Ieva uzreiz ar mēlīti nolaiza krānu! :D:D:D:D:D:D:D

č Čoms 05.04.2011

Kurš var iztulkot vārda "urla" jēdzienu?Kas tas vispār tāds ir, kāds jauns cietumnieku žargona vārds, vai.Krievu feni drusku apguvis esmu, bet ar šādiem svešvārdiem sastopos pirmo reizi.

H harijs 05.04.2011

Urla ir mūsdienu latviešu jauniešu slengā lietots vārds, ar ko parasti apzīmē intelektuāli un kulturāli zema līmeņa krievu tautības jaunieti, kurš visbiežāk ģērbies treniņtērpā.[1] Tie raksturoti arī kā "jaunieši ar inteliģences neskartām sejām"[2] un nekulturāli, bezkaunīgi huligāni[3].

Iespējams, vārds "urla" ir cēlies no krievu valodas vārda oрёл (ērglis) kā ironiska metafora, jo 20. gadsimta 90. gadu sākumā par oрёл sevi esot dēvējušas ar noziedzību saistītas ietekmīgas personas.[nepieciešama atsauce] Pastāv arī cits uzskats, kura autors ir Jevgēņijs Golovins un kas vēsta, ka vārds "urla" ir cēlies no Gija de Mopasāna šausmu un mistikas stilā ieturētā stāsta "Orla".[4]

č Čoms 05.04.2011

Paldies Harij, es jau domāju, ka šī vārda izcelsme ir Iļģuciema sieviešu cietums, un tas varētu būt latviskots "čmo vai šnirj".Nesaprotu, kāpēc cilvēki šo vārdu attiecina uz latviešiem, ja tas ir domāts krievu apzīmēšanai?Šī pati Ieva mani neskaitāmas reizes ir nodēvējusi par urlu, nemaz nerunājot par pārējiem mazgadīgajiem salašņām.

7 7777 05.04.2011

Godīgi sakot, neiespējami saprast, par ko jaunā paaudze rejas un krievus apsaukā.Nekādi krievu migranti šeit neiebrauc un neiebrauks.Tie kas šeit dzīvo ir adaptējušies un viņiem ir visas tiesības šeit būt.Latvieši dzīvo visās pasaules valstīs un nu jau biezā slānī.Šai loģikai sekojot viņi ir migranti un tāpēc nīstami un iznīcināmi.Tā ir rasu naida kurināšana un sodāma lieta.Nevienā pasaules valstī šādu politiku neatbalsta.Ieviņ, vai nu tu esi provokatore vai arī muļķīte.LV teritorijas ir neapdzīvotas.Cilvēki izbrauc un izmirst.Loģiski būtu domāt par to, kā savu dzīvi kārtot, lai pašiem nenāktos kļūt par urlām svešā zemē.

7 7777 05.04.2011

Un vēl gribētos zināt, vai tiešām kāds domā, ka LV teritorijām japaliek neapdzīvotām.Iedzīvotāji aizbrauc un mirst katastrofālos tempos.Teritorijas atbrīvojas.Visas pašvaldības savās teritorijās ir gatavas izmitināt musulmaņu zemes iedzīvotājus.Turki un arābi būtu tie labākie, bet pie viņiem viss kārtībā un pašu zemēs daudz labāk kā pie mums.Drīz sagaidīsim ģimenes no Afganistānas.Nesaprotu kāpēc tas nesatrauc ievas un citus .Šīs tautas vairojas strauji un Latvija drīzā laikā būs pat pārapdzīvota un gan jau šie mācēs mūsu baleliņiem paskaidrot kurš šeit ir urla.

P Patriots 05.04.2011

7777 labdien!Malacis, ka populāri apgaismoji šiem bauriem, kas būs īstais saimnieks Latvijā.Musulmaņi, kad tie ir vairumā jebkuru citādi domājošo ar tuteņu un spridzekļu palīdzību pratīs vest pie kārtības.Ja runa ir par afgāņiem, tad tie dienā ir draugi, naktīs pārējiem pārgriežot rīkles.Ja netici, paprasi tiem, kuri ir karojuši Afganistānā.Ņemot vērā, ka latvieši Afganistānā pašreiz atrodas Amerikāņu okupācijas karaspēka sastāvā, daudzas ģimenes tiks atrastas ar pārgrieztām rīklēm.

7 7777 05.04.2011

Labdien Patriot! Es domāju, ka te visiem viss vienalga.Kamēr pašiem pie rīkles neķeras nav spējīgi pat iedomāties, to gaišo nākotni, kas vēl priekšā.Kad fakts jau noticis, tad gan atmostas, bet tad ir par vēlu.

H harijs 05.04.2011

Viss iet uz izputēšanu, jautājums cik ilgi vēl!

P Patriots 05.04.2011

To vis nesaki, ka viss ir vienalga, gan redzēsi kā sāks lamāties par komunistu pabirām un visu pārējo, āriešu rasi piesaucot.Nezinu, vai šo akciju kāds apmaksā, vai vainīgas mēnes fāzes, bet tas notiek periodiski.Visideālākais variants būtu, ja Latviju nopirktu ķīnieši.Manam bērnības draugam ir biznesa sakari ar Ķīnu.Šis saka, ka ķīnieši būtu ar mieru Latviju pirkt, tikai visus izlaupītājus vispirms vajadzētu nošaut, kā tas komunistiskā valstī ir pieņemts.Tad tiešām varētu lepoties, ka arī Latvijā var ražot visu-no adatas līdz lidmašīnai.

P Patriots 05.04.2011

Harij, uz šo jautājumu es te varu atbildēt.Tas turpināsies, kamēr nebūs vairs ko izsaimniekot.Beigsies meži, pat akmeņus un kūdru aizvedīs prom, pārdos Latvenergo un LDz.Par paņemtajiem parādiem atdos Latviju ar visu zemi, infrastuktūru, un pēdējiem aborigēniem, paši paķēruši naudas pilnos čemodānus muks prom uz jaunām mītnes zemēm, jo jaunajiem saimniekiem var nepatikt tādi, kuri vienreiz savu tautu ir pārdevuši, var pārdot šos arī.

H harijs 05.04.2011

Nu ja, maz kas palicis. Brīvības pieminekli ieskaitot. Nez vai to arī pārdos. bet ja tā padomā, - kam tas vajadzīgs!