www.sudzibas.lv Cilvēki brauc prom Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Cilvēki brauc prom - Cilvēku Latvijā aizvien mazāk

Šodien man par prieku ieraudzīju ka portālā www.apkaimes.lv ir būtiskas izmaiņas un izveidota jauna mājaslapa, ar atjaunotu informāciju 2011. gadā. Portālā ir viss par Rīgas rajoniem un dažādas kopējās statistikas no visiem Rīgas rajoniem. Ļoti interesanti, tiesa, ka vēl nav viss izlabots un ir vēl palikusi dažās vietās veca informācija.
Bet šokēta biju par to, cik strauji ir mazinājies iedzīvotāju skaits. Dažos rajonos, kur iedzīvotāji 2009.gadā bija 400, tagad ir tikai 150. Ārprāc, cik daudzi cilvēki ir pametuši Rīgu - Latviju un devušies prom.
Tik tiešām, skatot jaunos datus, biju izbrīnīta, ka tik lielas izmaiņas ir iedzīvotāju skaitā un daudzos rajonos ir krietni samazinājies iedzīvotāju skaits, lai gan tur jau viņš tā ir mazs. Ka tik beigās nav tā, ka Rīgā neparādās izmirušie, pamestie rajoni, ar pamestām mājām, kur deģenerāti var paspēlēties.
Man tiešām žēl, ka cilvēki pamet savas mājas, Latviju, dēļ krīzes un tik daudzi dodas projām!
Nedomāju, ka no Rīgas tik liels skaits devies prom, jo Rīgā vēl jau ir darba vietas, bet izrādās, ka nekā tomēr nav un cilvēki lido prom un laikam uz neatgriešanos...

P Patriots 06.04.2011

Pagājušā gadsimta 80 gados Rīgā strādāja zinātnieku grupa, kuri eksperimentēja ar jaundzimušajiem, izdarot tiem caur acs dobumu griezumu smadzenēs.Eksperimenta mērķis bija izveidot paklausīgu padomju pilsoņu sugu, nu lūk, rezultāti redzami kā uz delnas, vieni vergu dvēseles, bez spējām loģiski spriest.

в Вacя 06.04.2011

อริ่มออริ่มอริ่อริ่มมริ่อริ่มมริ่ม

I Ieva 06.04.2011

Latvija ir valsts kas pieder Latviešu tautai un tās oficiālā valoda ir latviešu.
Lai nu kas, tomēr Latvija ir un būs Latviešu cilvēku valsts un punkts.
Krieviem te jau ir pārāk daudz tiesības un neviens viņiem neaizliedz runāt savā valodā, bet valsts valoda ir jāzina vienalga, ja strādā darba vietā ar cilvēkiem un ja cieni Latviju.
Kas neciena Latvijas valsti, tie arī nezina latviešu valodu. Un tas arī viss un tādus bezkauņas ir jāsūta prom, kur tiem vieta, lai gan tās vietas nemaz nav, tātad - būs vien jāmīl Latvija un jāciena latviešu cilvēki un latviešu valoda, ja jau dzīvo Latvijā!
Un tas ir tikai pareizi, ka vēlas, lai skolā būtu tikai latviešu valoda, jo bērniem ir jāmācās tā no bērnības!
Valodas nezināšanai nav attaisnojuma!

в Вacя 06.04.2011

Latviešu valoda šeit nav officiāla!

P Patriots 06.04.2011

Bet kā gandrīz visās citās attīstītajās pasaules valstīs var būt pat vairākas oficiālas valodas?Vai tad Latvija tiešām ir kāda izredzēto valsts? Āriešu rase, vai?Tad jau visai pasaulei būs drīz jādanco pēc Ievas stabules.Ieva, kur var dabūt Ādolfa Hitlera "Mein Kampf"? Es arī gribētu izlasīt.

L Liene 06.04.2011

un brauks vēl vairāk

7 7777 06.04.2011

Ieviņ, kur tu ņēmi, ka krievu bērni nezina latviešu valodu.Zina, un labi turklāt.Darbā tiekos ar krievu meitenēm, kaimiņi krievi.Visi runā un bez mazākā akcenta.Naidīgums izsauc pretreakciju un kā atbilde ir nevēlēšanās runāt latviski.Neaizstāvu latviešus vai krievus, bet nesaprotu, kāpēc tevī tāda agresija.Jo vairāk valodās cilvēki runā, jo labāk.Un latviešu bērniem arī jāmācas krievu valoda.Nevar būt izglītots cilvēks, nezinot tuvākās lielvalsts valodu.Brīvi runāju un lasu krieviski, man tas ļoti noder.Arī biznesa sakaru izveidei ļoti noderēs.Nevar sadarboties tikai ar rietumiem.Pirmkārt mēs viņiem kā partneri neesam vajadzīgi, otrkārt Krievija ir ļoti liela un piedāvā plašas iespējas.

у Урла 06.04.2011

Иева поцелуй меня в жопу!

P Patriots 06.04.2011

Ievai ir sazombētas smadzenes, ko gan no viņas var gribēt.Pēc iepriekšējiem viņas garadarbiem spriežot, viņa sastāv kādā no sektām.Un sektās parasti darbojas spēcīgi līderi, kuriem piemīt hipnozes spējas, un rezultātā upuri zaudē visu, gan mantu, gan pēdējās saprāta paliekas.

P Patriots 06.04.2011

Ja mūsu valstsvīri būtu ar smadzenēm, būtu izvēlējušies nevis iestāšanos ES, bet gan plašu tirdzniecību ar Krieviju, un Latvija pašlaik būtu apmēram uz tāda paša attīstības līmeņa, kā vecās ES dalībvalstis.Tagad Latvija ir visai pasaulei par apsmieklu-no vienas no bagātākajām PSRS republikām 20 gadu laikā bez kara un citām kataklizmām kļuvusi par nabadzīgāko valsti visā ES.Un pats galvenais fakts, ka ar pašu tautiešu rokām.

E Esesesseseseseses 06.04.2011

Patriots, Tevi kopā ar Ieva, divi piderasi! Šļūkā dirst nacionāli fakinais!

P Patriots 06.04.2011

Neviens taču tev atsūkāt neliek, tādēļ sēdi mierīgs savās biksēs.

J Joske 06.04.2011

Ieva, da beidz tu ar plikiem saukļiem te uzstāties! Cik Tev ir gadi? Cik Tev ir bērni? Cik Tev ir māsas/brāļi? Cik no viņiem, ja tādi ir, ir Latvijā? Un pasakties cik daudz Latviešu ir Latvijā un cik daudz no viņiem dodas prom pelņā? Man vispār liekas, ka pamatā tikai latvieši arī brauc prom. Tāds nu man ir tas iespaids! Par kādu latvisku nākotni Tu runā!!! Pamosties, tak!
Un nez kādu nacionālo dziesmu Tu dziedāsi, kad te būs pilns ar nēģeriem, arābiem, ķīniešiem, ukraiņiem un vēl Dievs vien zin kādu rasu/tautību pārstāvjiem! Latviešiem Latviju nevajag!!! Latviešiem vajag pastalas un vergot citās zemēs par grašiem!!!
Savā zemē vajag nolamāt Valsti, Valdību, ierēdņus, kaimiņus, citus nepazīstamus cilvēkus!!! To vajag! Vēl vajag nemaksāt nodokļus, saņemt aplokšņu algas, dot kukuļus/pateicības policistiem, mediķiem un vispār da jebkam, kurš kaut kopar vai priekš Tevis lemj! Un tai pat laikā visi ir slikti tik paši katrs esam labi! Sviests! Pilnīgākais!

Bāc. Tad te visādi Patrioti raksta ko jādara valdībai... Klausies, patriot, da pats Tu ko dari? Ko esi izdarījis Latvijas labā? Viegli teikt, ka valdība dara sliktu!!! Bet tas, ka Tu nedari NEKO, ir tas pats sliktais ko Tu visu laiku norādi, jo bezdarbība arī nav nekas labs! Ak jā, Tu vēl rakstot sliktus komentārus vairo negatīvismu sabiedrībā un līdz ar to pasliktini kopējo situāciju!

P Patriots 06.04.2011

Slavas dziesmas valdībai lai dzied zaglīgie žīdalēni joskes, bet no tādiem kā es jūs varat vien sagaidīt 1905 gadu.Suns zina, ko ēdis, tādēļ taisnība kož acīs.

J Joske 06.04.2011

Patriot, ja Tu esi pieaudzis cilvēks, tad man patiešām Tevis ir žēl! Domāšana ir nekāda! Darīšana, visticamāk arī nekāda! Tā tik tad turpini! Manuprāt, domāšanas traucējumi ir pirmā un lielākā problēma tiem cilvēkiems, kas ir līdzīgi Tev domājoši! Elementāras likumsakarības neredzi, tāpēc arī tā domā!
Turpini vien gaidīt/meklēt savu "Laimes lāci"! Tiešām, "Sūnu Ciems"!

P Patriots 06.04.2011

Joske, tev tiešām ir veikuši iejaukšanos tavās smadzenēs.Domāju, ka savā dzīvē esmu izdarījis krietni vairāk, nekā tu līdz savas nožēlolamās eksistences beigām vēl vari paspēt izdarīt.

J Joske 06.04.2011

Patriot, patiesībā jau Tu pats esi atbildējis rakstot "suns zina, ko ēdis, tādēļ taisnība kož acīs.". TAs ir par Tevi! ;)

P Patriots 06.04.2011

Kad es jutīšu, ka drīz būs no šis pasaules jāaiziet, centīšos sev līdzi uz elli paņemt kādus 10 nožēlojamos zaglīšus kā tu joske, kam pipele ploske.Tad tiešam savu dzīvae misiju būšu izpildījis ar uzviju.Tā ka gaidi, varbūt tiksi iekļauts izredzēto kārtā.

S Sabrina 06.04.2011

Atvainojos, mājaslapā www.apkaimes.lv ir pārāk daudz nepilnību izrādās. Jūk informācija.
Rāda ka 2008.gadā Ķengaragā dzīvoja 55.000 cilvēku, 2010. gadā tikai 35.000. Nevar būt, ka no viena rajona, 2 gadu laikā, ir izvākušies 20.000 cilvēku.
Info nav pareiza.:(

K kailalaila 06.04.2011

Nemaz nebriiniitos, ja buutu arii visi 20k. Latvijaa vairs(vai veel) nav ko mekleet. Ja vien Tavs dziives meerkjis nav visiem pieraadiit, ka esi ciiniitaajs un visu savaa dziivee esi dabuujis suuri, gruuti straadaajot. Jau kaadu laicinju dziivoju citur un esmu apmierinaata. Pelnot praktiski minimaalo, varu uztureet sevi un paliidzeet mammai, kas straadaa 3vairaak stundu un sanjem meenesii gandriiz tik pat, cik es nedeeljaa.
Jaa, daru melno darbu, jaa, neseezhu pie galda ar kafijas tasi rokaas..un? man ir viss, ko veelos. Esmu valsti, kas par mani ruupeejas, lai arii esmu tikai imigrants, kaada velna peec man buutu jaatgriezhas lv? Tagad 100 gudraas galvas izleema, ka vareetu iekaseet dubultos nodokljus un taa papildinaat valsts kasi(savu kabatu) Piekaashu es to visu, labaak atsakos no rezidentuuras un/vai nomainu pilsoniibu. Taa tureet Latvija!!!