Centrālā laboratorija - Slikts serviss

С недавних пор, в филиале Югла появился новый, очень грубый регистратор. Хамит как персоналу так и пациентам. Недоброжелательное обращение.
На мой взгляд начальству стоит обратить на это внимание. Регулярно сдаю кровь в этой поликлинике и никогда не сталкивалась с такого рода проблемой. Регистратору виктории можно написать только положительный отзыв.

10.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Dace 13.05.2019

Labdien Cien. sūdzības iesniedzējs/a!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju par filiāles darbu. Kvalitātes nodaļas darbinieki nekavējoties veica pārbaudi, pamatojoties uz sūdzības faktiem.
Juglas filiāles darbiniece ir cilvēks ar īpašām vajadzībām un, nezinot viņas problēmu, pirmajā brīdī var likties, ka reģistratore runā rupji un viņai ir nelaipna sejas izteiksme, lai gan tas saistīts ar viņas invaliditāti. Darbiniece savus pienākumus īsajā laikā periodā ir apguvusi ļoti ātri un nav konstatētas kļūdas. Mūsu uzņēmums izturas vienlīdzīgi pret visiem cilvēkiem, neliedzot darba iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Būsim pateicīgi, ka anonīmās sūdzības autors/e varēs izprast otru līdzcilvēku, kura ārējais izskats ir nedaudz savādāks.

Patiesā cieņā
Kvalitātes vadības nodaļas vadītāja
SIA Centrālā Laboratorija
Šarlotes iela 1B
Rīga, Latvija, LV-1001
E-mail [slēpt]@laboratorija.lv
www.laboratorija.lv

Papildināts InnaKuk 13.05.2019

Я не имею ничего против ее фонетики , дефектов речи , но грубость в мой адресс была лишней. Ей бы культуру речи подтянуть. Она не замечает как отвечает совершенно чужим людям, как будто мы ее специально ходим обидеть .
Спасибо большое за ответ.

I

Komentāri (1)

A [email protected] 10.09.2019
Slīkts serviss

Asins analīzes mediķe ņēmusi bez cimdiem un bija ar stipro nagu sēnītēm... Strādniekus kāds pārbauda pirms darba un vai strādnieks ar tādu slimību var veikt tādu procedūru?...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes