Centrālā laboratorija - Slikts serviss

Šodien biju Gogoļa ielā 3 nodevu testu. Netiek ievērota distancēšanās vienā mazā telpā pat vairāki cilvēki un tas ir nopietns pārkāpums. Kā tirgū! Bet meitenes kas tur strādā, var redzēt kad nogurušas un cenšas cik var. Blondā meitene ļoti laipna, ļoti labi ņem testus man viņas bija ļoti žēl kad ieraudzīju. Vairāk tādus darbiniekus. Domāju kad uzņēmums nenovērtē savus strādniekus, it īpaši šajā laikā.

18.01.2022

H

Good Intentions 19.01.2022

Nekas jauns. Noprotu, ka tu uzturējies aiz durvīm nevis kopā ar visiem neievēroji distanci?

H Hsjsjsj 19.01.2022

Pārāk maza telpa nevar tik daudz cilvēki uzturēties. Pirms rakstiet padomājiet

Good Intentions 19.01.2022

Es saprotu. Jūs taču neuzturējāties telpā ar visiem pārējiem?

J Johny 19.01.2022

Sūti šo ziņu uzreiz uz SPKC, Veselības inspekciju, Veselības ministriju e-pastiem. Visu uzreiz savedīs kārtībā. Pārbaudīts.

H Hsjsjsj 19.01.2022

Rinda bija ļoti garajā nāk iekšā pa diviem cilvēkiem. Tas sanāk telpa uzturējās 5 cilvēki. Tāda maza telpā

Good Intentions 19.01.2022

Kontroles nav - slikti, bet pārkāpj cilvēki un sanāk pat ar visu sūdzību, ka jūs esat to cilvēku vidū.

H hopa 26.01.2022

Taisnība, slimie un veselie vienā rindā, bez vēdināšanas. Cilvēki sarakstīti pat ar 2-3 minūšu intervālu. Tur jau vadība vainīga. Ativakseri var atnākt un saķert infekciju.