Centrālā laboratorija - Nelaipna darbiniece

28.07.2022. Plkst. 7: 40 devos uz centrālo laboratoriju Cēsis Vienības laukumā 2, ar vienu kāju pārkāpu pāri slieksnim, kā darbiniece uzbļāva uzliekat masku (piekrītu mana vaina, aizmirsu) . Tajā pašā brīdi viņa runājās ar vīrieti kurš stāvēja ~1,5 m attālumā un viņam maska bija rokā nevis uz sejas. Izgāju ārā uzliku masku, pagaidīju kad vīrietis iznāk, tad devos iekšā, atvainojos un pasniedzu nosūtījumu. To apskatot nelaipni un paaugstinātā balss tonī sāka skaidrot, ka slodzes testu nevar veikt, jo uzgaidāmā telpā ir tikai 2 krēsli un 2 stundas mani šeit nevar turēt, tad citiem būšot jāstāv ārā un t. T. Sadusmojos par šādu attieksmi, izrāvu no viņa rokām nosūtījumu un devos projām uz citu punktu. Cēšu klīnikā diemžēl arī neizdevās veikt šo analīzi, bet darbiniece laipni paskaidroja, ka aparāts ir saplīsis un atrodas remontā.

29.07.2022

Atbilde no Centrālā laboratorija Support Pārstāvja atbilde 29.07.2022

Labdien! Paldies,ka informējāt par notikušo incidentu. Šāda laboratorijas personāla rīcība un attieksme nav attaisnojama. SIA "Centrālā laboratorija" vārdā atvainojamies par Jums sagādātajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem. Filiāļu nodaļas vadība veiks atkārtotas personāla apmācības un nepieciešamos uzlabojumus, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.