www.sudzibas.lv Centrālā laboratorija Neadekvāta apkalpošana

Centrālā laboratorija - Neadekvāta apkalpošana

Šodien 2021.gada 2.novembrī biju uz Covid testu Madonā.
Man gribas saprast, ja mums ir tik milzīga Covid pandēmija valstī, kā laboratorijas darbiniece, kas veic testu, var nemainīt savus cimdus?
Ierados uz testu, un pirmās minūtes, kamēr laboratorijas darbiniece ievada visu informāciju par mani, viņa to dara ar tiem pašiem cimdiem, ar kuriem noteikti veica analīzes iepriekšējām pacientam. Manā klātbūtnē pilnīgi sterili, jauni cimdi netika izņemti no iepakojuma. Vēlos saprast, kāda velna pēc, man ir jāmaksā par testu 35 eur, jo man ir jāapmeklē zobārsts, bet mediķis var neievērot elementāras higiēnas prasības?

02.11.2021

B Baltā ēna 02.11.2021

Kad laiks sitīs pļāvējs nāks un nebūs svarīgi kas par cimdiem. Ja iet runa par testiem , tad viņa pēc katra dezinficē, tur jau gaisā ir 70 % spirts.

B Bez vārda vārds 02.11.2021

Sterilus medicīniskos cimdus neizmanto ārpus operācijas zāles vai ,ja nemaina urīnkatetru pacientam,jo tad vajag sterilu vidi. Lai veiktu testu tiek izmantoti patastie - nesterilie,medicīniskie cimdi ko pārdod pakās.

Good Intentions 02.11.2021

Es godīgi arī nesaprotu tāda epidēmija, tāds lokdauns, pie lidliem un veikaliem tādas rindas, sabiedriskos tādas distances vienkārši nesaprotu.

K Kaspars 1987 07.01.2022

Piekriitu tur straadaa pilniigi neadekvaata darbiniece...rupja...taadai nav vietas tur buut...man bija kontakts ar slimu cilveeku un paprasiju lai atbildes suuta ari anglu valodaa...vina blaustiijaas kaa debiila ka netiks nekas taisits angluvalodaa itkaa zinot tos cilveekus kam vajag testus celosanai utt.beigaas taa ari testu neuztaisiiju...ja jau valstii taada pandeemija un netiek sniegti pakalpojumi tad nahrenam vispaar viss tas cirks turpinaas...