www.sudzibas.lv Centrālā laboratorija Ilgs apkalpošanas laiks

Centrālā laboratorija - Ilgs apkalpošanas laiks

Vēlētos izprast apkalpošanas laiku minētajā iestādē. Tieši pirms stundas paņēmu numuriņu, bet ne es ne 2 cilvēki pirms manis nav tikuši uz analīžu noņemšanu. Vai tas no uzņēmuma puses ir normāli. Mēs visi klepojam, šķaudām, uzgaidāmā telpa jau piedzīta pilna. Nešķiet neadekvāti?
Tieši ar šādu situāciju saskāros Veselības centra Pļavnieki centrālās laboratorijās punktā. Ja tas ir norma, pabrīdiniet, ir citas laboratorijas

03.01.2023

Atbilde no Centrālā laboratorija Support Pārstāvja atbilde 04.01.2023

Labdien! Paldies par jūsu sniegto informāciju. Veicot pārbaudi par ilgo apkalpošanas laiku, tika konstatēts, ka diemžēl tas notika saistībā ar tehniskām problēmām rindu sistēmā. Atbildīgie dienesti veiks nepieciešamos uzlabojumus, lai turpmāk šādas tehniskas problēmas vairs nerastos. SIA "Centrālā laboratorija" vārdā atvainojamies par nepatīkamo situāciju, ko Jums nācās piedzīvot.

L Līga Paņina 03.01.2023

Labdien!

SIA “ Centrālās Laboratorijas” vārdā ļoti atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.

Informējam, ka esam šo situāciju pārrunājuši ar minētās filiāles paraugu ņemšanas punkta darbiniekiem.
Konkrētajā gadījumā gaidīšanas laiku pagarināja mazāks medicīnas personāla skaits gripas epidēmijas dēļ un pacients ar sliktākām vēnām.

SIA ”Centrālā Laboratorija” pateicas Jums par sniegto informāciju. Mēs ņemsim to vērā, lai uzlabotu pacientu apkalpošanas kvalitāti. Vēlreiz atvainojamies Jums par radītajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem. Cerot uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.

Ar cieņu,
SIA ”Centrālā Laboratorija”