CCC Apavu Veikals - Slikts servis

Ļoti slikts serviss. Ļoti neprofesionāla apkalpošana. Ieejot veikalā sajūtas kā atrodies lielas nekārtības vidū. Palūdzu atrast apavu izmēru, uz ko pārdevēja gados nopūtās un attieksme liecināja mana klātbūtnē ir negribēta. Apavus neatrada. Aizbildinoties, ka veikalā nekārtības jaunu darbinieku nezināšanu dēļ. Veikals nevīžīgs. Izkārtojums neizprotams. Apavus devos meklēt citur. Attieksmēs dēļ neiepirkšos šinī veikalā.

25.07.2022

B Bez_vārds 25.07.2022

tavas sūdzības dēļ un tāpēc, ka tur vairs neiepirksies - veikals nebankrotēs.

L Lígamazá 25.07.2022

Veikals bankrotës dëł atieksmes pret pircëju. Un par to cik zems apakalpojoś personäls. Un pircëjs ir tas kurś dod darbu personálam. Un ja atieksme pavirśa tad cilvëki izvëlësies citu veikalu.

Good Intentions 25.07.2022

"Un pircëjs ir tas kurś dod darbu personálam."😂 Kā man patīk šitādi un līdzigi tekstiņi - dod darbu, maksā algu.😂

B Bez_vārds 25.07.2022

Nebankrotēs. Pastaigā pa veikaliem. Tāpat pircēju ,ka uziet. Pat uz maksimu pēc maksimas traģēdijas apmeklē tikpat daudz kā pirms traģēdijas. Pat tik tālu cilvēki riskē, tā,ka nestāsti pasakas.

Good Intentions 25.07.2022

Dodies uz Gucci, Prada, Armani un viss būs bumbās tāpat, kā cena.

P PatiesiibasMeka 25.07.2022

Tajā veikalā taču pat nav jāiet iekšā, lai justu lētas ķīnas smaku pa gabalu