Bonaselect.lv - Bojāta prece

Tika pasūtīts rakstāmgals. Piedāvàtais piegādes laiks 6 nedēļas. Atveda laicīgāk pēc ~5 nedēļām.
Rakstāmgalds saņemts ar vairākiem defektiem, no kuriem divi ir par krāsoti. Defekti ir ļoti pamanāmi, lai varetu teikt, ka ir nepamanīti rūpnīcā. Tātad internetveiks sadarbijas ar ražotāju, kurš apzināti pārdod nekvalitatīvu preci, kura pie tam ir ilgi jāgaida.

15.07.2020

Atbilde no bonaselect.com 15.07.2020

Diemžēl, mēs nevaram Jūs identificēt kā klientu, kā arī šāda veida pretenzija netika pieņemta elektroniski uz e-pasta adresi.Tāpēc, diemžēl, nevaram pieņemt, ka šāda prece tiešām bija iegādāta caur mūsu mājas lapu. Ja mēbeles ir ar brāķi un brāķis ir redzams iepakojuma atvēršanas laikā, klientam ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā (bez montāžas pazīmēm un oriģinālajā iepakojumā).

I