www.sudzibas.lv BOHO wedding couture Latvia Slikts serviss, pavirša attieksme, bezatbildība

BOHO wedding couture Latvia - Slikts serviss, pavirša attieksme, bezatbildība

Situācija tāda pati kā jau rakstīts iepriekš, tikai prieks ir tāds, ka savu kleitu galu galā dabūju, protams, ka īstā kāzu kleita tika iegādāta cita, jo sapratu jau, ka nepaspēšu šo dabūt, kā arī nevēlējos savā kāzu dienā vilkt kleitu, kura tika iegūta ar tādām mocībām un tādu attieksmi.

Attieksme sākumā likās ļoti pozitīva, jo, protams, tēls ir uztaisīts ļoti skaists. Katra meitene pie tāda tēla vēlētos veidot savu kāzu kleitu, taču jārēķinās, ka tā ir aisberga augšējā daļa. Pasūtīju kleitu 2020. Gada oktobrī, 2021. Gada jūlijā to saņēmu. Tas nebija viegli.. Paši viņi man nerakstīja un nepiedāvāja tikties un mērīties. Nepārtraukti bija jāraksta, jāzvana... Visādi attaisnojumi ar šuvēju utt... Pat vienu reizi nostāvēju pie viņu veikaliņa 20 minūtes un neviens neatbrauca. Aizmirsa man pateikt, ka šuvējai atkal tur kaut kas.

Ok, šķiet aprīlī beidzot pirmo reizi tiku uzmērīt kleitu, protams, uzreiz skaidri redzams, ka tā kleita nav sākta oktobrī, novembrī un par martā nē. Izskatās, ka nedēļas laikā uz ātri salikta kopā, lai tikai atnāku un uzmēru. Par to liecināja arī tas, ka man atkārtoti tika prasīti mani Mēri. Laikošana vispār bija nepatikāma, ātrāk vēlējos tikt prom, jo šuvējas attieksme briesmīga. Arī ieteikumi nekādi. Sajūta tāda, ka šuvēju esmu piespiedusi ar varu šūt to kleitu.

Tik briesmīgi, ka it kā tavas kāzu dienas Skaistā kleita tiek iegūta caur šādu nepatīkamu pieredzi.
Es, muļķīgi, cerēju, ka tomēr beigās viss būs ok, kleita būs smuka, uzšūta un visi laimīgi, tāpēc pasūtīju arī plīvuri pie viņiem. Rēķins, protams, tika atsūtīt minūtes laikā, jā, uz to gan viņi ātri reaģē. Kad viss jau it kā bija gatavs, man neviens nepiedāvāja atnākt un saņemt savu kleitu un plīvuri, tā kādas trīs nedēļas kleita un plīvuris bija "gatavi" Rīgā. Beigās man viņu atveda īpašnieces vīrs. Iedeva bez maisiņa, plikām rokām, vienā čupā salikts - kā lupatu. Man, protams, vienkārši ātrāk gribējās beigt ar viņiem jebkādu komunikāciju, tādēļ likās ok, ātrāk paņemšu un viss būs cauri. Bet, kad es ieraudzīju plīvuri, tad es tiešām aizsvīlos. Tilla audums sašūts pušķī. Viss. Pati to būtu sataisījusi pa 5 eur! (vismaz par to man naudu atdeva. Paldies viņiem par to)

man ļoti žēl, ka šādu patīkamu notikumi Boho Wedding Couture padarīja un citām meitenēm padara par kaut ko tik briesmīgu un nepatīkamu. Ļoti ceru, ka ir arī veiksmīgāki stāsti un šis patīkami satrauktais laiks ar kleitas šūšanu un mērīšanu ir patīkamāks.

D