BOHO wedding couture Latvia - Slikts serviss

Parasti nemēdzu rakstīt sūdzības, bet šoreiz izdomāju neklusēt, lai pabrīdinātu citas meitenes, jo šī iestāde reāli sabojāja manu skaisto kāzu gaidīšanas laiku. Nenovēlu to nevienai citai līgavai, ja vien nevēlies katru dienu pavadīt liekā stresā, domājot kad un vai vispār dabūsi savu kleitu!?
Kā jau visās iepriekšējās sūdzībās ir rakstīts - vienīgā reize, kad linda uzraksta pirmā, tā ir rēķina nosūtīšanas diena:) ) un pēc tam jau sākas klusēšana un uz jautājumiem, kad tad beidzot būs mērīšana, dažādi attaisnojumi: "aizmirsu, jābrauc skatīties uz darbnīcām, esmu izbraukusi no pilsētas, asistente nav izdarīJusi, paspēsim, nesatraucies utt.. " lai gan kleita tika pasūtīta laicīgi, uz pirmo laikošanu ar savu neskaitāmo uzbāšanos tiku tikai mazāk, nekā 3 nedēļas pirms kāzu datuma (protams, tā bija tikai odere - skaidri redzams, ka uz ātro izgriezta un sasprausta) .
Sīkumos šoreiz neiedziļināšos, negribas pat atcerēties to murgu, bet stāsts, lielos vilcienos, ir identisks visām iepriekšējām sūdzībām - izskatās, ka lindai tā jau ir ikdiena un izstrādāta shēma, jo, lasot pārējās sūdzības, man bija sajūta, ka katrs ir tieši kā mans stāsts.

Noteikti neiesaku!

N