www.sudzibas.lv BOHO wedding couture Latvia Bezatbildība, slikts serviss un attieksme

BOHO wedding couture Latvia - Bezatbildība, slikts serviss un attieksme

Mīļās Dāmas, līgavas! Esat uzmanīgas pasūtot kleitas pie boho wedding couture Latvia.
Viss identiski kā iepriekšējā sūdzībā.. Kleita pasūtīta sept 2020, jūn 2021 vēl nav saņemta. Tūkstošiem attaisnojumu, šūvēja apslimusi, šūvējai mašīna apstājusies, nesanāk, nepaspēju, neizdodas. Beigās vienkarši ignorē izziņas, tai pašā laikā filmējot simtiem storiju un šērojot simtiem bilžu fb un ig.. Cilvēkam svarīgaks ir smuks profils un reklāma, nevis servisa kvalitāte un klienta apmierinātība..
Tā kā saņemt savu kleitu laicīgi vairs nebija cerības, nopirku citu kleitu. Sausais atlikums: pazaudēta nauda un laiks sadarbībā ar boho wedding couture. Naudu arī, protams, neviens neatgriezīs. Līgumā pat nav definēts termiņš. Nevarēju iedomāties, ka vārdi “no 12 mēnešiem” nozīmēs bezgalību..
Atsauksmi nevar atstāt, atslēguši šādu opciju.. Ja serviss būtu tiešām labs, tad tāda vajadzība nebūtu. Ceru, ka vairs netiksimies.

Papildināts Consuela 11.07.2021

Atvainojos, kļūdaini uzrakastīju, līgumā norādīts"- no 12 nedēļām.

C