BOHO wedding couture Latvia - Slikts serviss

Arī es biju viena no tām "laimīgajām" līgavām, kas izvēlējās šūt savu kāzu kleitu Boho Wedding Couture un diemžēl varu tikai piekrist pārējām sūdzībām.

Savu kleitu pasūtīju 2020.gada septembrī, kad arī tika noņemti visi mēri. Sākotnēji attieksme bija super pozitīva, no īpašnieces Lindas saņēmu rēķinu, ko uzreiz arī apmaksāju. Saņēmu arī "līgumu" - to, ka konkrēts izpildes termiņš nebija minēts, piefiksēju tikai daudz, daudz vēlāk.

Process līdz kleitas saņemšanai bija šāds:

Septembrī pasūtu kleitu. Kāzas plānotas 9.jūlijā. Janvārī saņemu ziņu no Lindas, ka pirmā mērīšana būs pēc Covid ierobežojumu atcelšanas. Visu saprotu un saku - ok. Aprīlī rakstu Lindai un jautāju, kad tad būs tā mērīšana? Saņemu atbildi, ka maija beigās. Labi. Visu maiju pilnīgs klusums. 1.jūnijā rakstu atkal un noskaidroju, ka viņu darbnīca it kā pārceļas uz citu vietu, tāpēc mērīšana jāpārliek uz nākošo nedēļu. Protams, visu nākošo nedēļu klusums, un atkal jau nedēļas beigās man ir viņai jāraksta un jājautā, kas notiek. Norunājām tikšanos 21.jūnijā 18:00 - atgādināšu, ka tas ir mazāk kā 3 nedēļas pirms kāzām, pa vidu vēl ir garās Jāņu brīvdienas, un es savu septembrī pasūtīto kleitu vēl pat neesmu redzējusi.

Ierodos norunātajā laikā un vietā, zvanu Lindai, kura, protams, neceļ telefonu. Ar 4.reizi izdodas princesi sazvanīt, taču, vai man dieniņ, viņa ir "tīri cilvēcīgi sajaukusi datumus un aizmirsusi pateikt, ka mērīšana tomēr būs rītdien". Viņa pati tajā brīdī ir ceļā uz laukiem, pie stūres, un ļoti izmisīgi atvainojas par šādu savu aizmāršību.

Mūsu sarunu no 21.jūnija vakara pievienoju pielikumā tepat - jūsu izklaidei. :) Komunikācija ir vienkārši nožēlojama, un attaisnojumi - bērna līmenī. Beigās no Lindas dabūju šuvējas telefona numuru un 22.jūnijā, pirms braukšanas mērīt, piezvanīju viņai. Pēc sarunas bija skaidrs, ka kleitas šūšana bija sākta pēdējā brīdī.

Lai arī Linda teica, ka pēc pirmās mērīšanas kleita būs gatava 1-2 dienu laikā, realitātē bija vajadzīgas 2 nedēļas. Kleitu saņēmu 6.jūlijā - precīzi 3 dienas pirms savām kāzām. Kvalitāte kopumā bija pieņemama, neskaitot to, ka kleitas apakšā tills izskatījās nevis nogriezts, bet nograuzts, un jostiņu piešūt skaistāk būtu mācējis kāds pirmklasnieks. Tomēr to visu labot vairs fiziski nebija laika, tāpēc sakodu zobus un priecājos par to, ka kleita vispār bija uztaisīta.

Necik un nekādā gadījumā neiesaku izmantos šī "uzņēmuma" pakalpojumus, jo viss, ko iegūsiet, ir stress un (labākajā gadījumā - ar nosacījumu, ka bombardēsiet Lindu ar ziņām) švakas kvalitātes rezultāts.

Par spīti skaistajiem sociālajiem tīkliem un mājaslapai, realitāte ir ļoti neglīta. Uzņēmumam ir uzburts pozitīvs tēls, taču, papētot sīkāk, pamanīsiet, ka ir ļoti maz reālu atsauksmju un pierādījumu ar padarītajiem darbiem. Kleitu bildes Instagramā bieži atkārtojas, visu laiku redzami vieni un tie paši modeļi vai influenceri, taču maz parasto cilvēku, klientu. Arī Facebook viņa ir noņēmusi iespēju atstāt atsauksmes, un tas jau par daudz ko liecina, manuprāt.

P.S.
Latvija ir maza. Lindas laukos vietējie zina stāstīt, ka viņa arī iepriekš ir nodarbojusies ar līdzīga veida krāpniecību, tikai ar bērnu drēbītēm. Uzskatu, ka šādiem cilvēkiem ir atvēlēts īpašs stūrītis ellē un ceru, ka ilgs mūžs šim "uzņēmumam" nebūs.

Esiet uzmanīgas ar šo čūsku midzeni.

E

Good Intentions 24.07.2021

Saruna, tas viss ir skaidrs, bet varēji ielikt bildes ar kleitu.

E embee 24.07.2021

Mana sūdzība ir par to, cik nepieņemama ir komunikācija.

L Lietotājs LP 30.08.2021

Pieredze līdzīga. Vienmēr miljons atrunas par to, kāpēc nevar tikties, kāpēc nevar atgriezt naudu utt. Mēģināja spekulēt pat ar ļoti privātām dzīves likstām (bērna zaudēšana)… Ar grūtībām, bet tomēr iemaksāto naudu atpakaļ dabūju un sadarbību pārtraucu.
Komunikācija- BRIESMĪGA.