www.sudzibas.lv BMW, Mercedes u.t.l. par korķu apbraukšanu

BMW, Mercedes u.t.l. - par korķu apbraukšanu

Reāli apriebušās mašīnas (biežāk bmw) kas pa krasta ielu stahančika virzienā apbrauc korķūs pa joslu kas domāta iebraukšanai Mcdonalds, Statoil utl. un pēc tam lien iekšā rindā nemaz neskatoties vai kāds laiž. Bijis kādas 3 reizes ka mašīnas pieskārās ar spoguļiem bet no viņu puses nekādas reakcijas. Īpaši jau netraucē, tikai dēļ tā ka viņi ekonomē laiku, pārējie stāv 2-3 reizes ilgāk.

Esmu uzzinājis ka ja notiek avārija kurā nēesi vainīgs, tad pret tevi nekādas sankcijas netiek piemērotas bet otram auto nākamā apdrošināšana+kasko paliek dārgāka par apm. 20% vai pat vairāk.

Pēc negadījuma apdrošinātāji saskaita kompensācijas naudu pēc veikalu un oficiālo servisu cenām, pats nodod mašīnu kādā labi pazīstamā servisā kur saremontē 2 reizes lētāk, atlikošo naudu esi nopelnījis uz "kruto džeku" rēķina un vari iebāzt sev kabatā. Ja tādu gadījumu skaits palielināsies, cerams, drosminieku paliks mazāk, un varēs ātrāk tikt mājās.

N Nu-nu 21.09.2008

Ak nu, atkal shitie atsaldeti bembisti!

Jaa tev visi trac braukt, varbut ar tev kaut kass nav pareizi?

G gurkjis 21.09.2008

Taada ir dziive pats, taa ari dazreiz daru, bet te nav iistaa vieta par to runaat