Bērnu Slimnīca Novietne Gaiļezerā - Neiejutiba/7 nodaļa

Par arstiem pagaidam visu to labako, bet dazas masinas ir galigi neiejutigas. Vinas isturas pret tiem berniem jauki un laipni kuriem vecaki ir klat vai ari biezi apciemo. Saskaros ar tadu situaciju, ka pat man sirds sasapejas par sho berninu. Puisits 8 gadini, bet prata atistiba uz 3 gadiniem, tievins kaa skalins, izrada lielu prieku par katru uzmanibas mirkli un no bernunama. Tas dazas masinasatlauj citiem vecakiem berniem par vinu nirgaties, lauj atnemt vienigo masiniti, ko es personigi nopirku tam puisitim un kad es aizradiju, vinas tikai pasmineja. Skaista diena ara, atgriezos no spelu laukumina, puisits pienak klat un saka ka ari gribot ara. Eju pie tam masinam un auklei un saku ka berns arta grib, sanemu atbildi lai es ejot uz palatu ar savu bernu. Blakus palatas meitenitei prasu :vai jus ara ved? Vina atbild ka pa divam nedelam ko gul te nereizi nav vesti pastaiga, rotalu istaba slegta, jo cita masina atvalnajuma. Bet shim masinam vienalga, sez sava istabina un kafijo. Ka ari man nepatika tas, kad piegaju pie masinas un jautaju cikos sakas mums konkreta procedura un vai nav kas mainijies, vina pie galda sezot pat nepacentas pierakstu blocina paskatities, tikai atcirta ka nezinot un ka vispar nekas neesot . Iepletu acis un sedeju palata un gaidiju kad kads saks mus meklet, jo no nodalas ara netiec, durvim nav rokturu, tie ir masinam kabata. Bet to puisiti tik zel, nezinu kam lai pasudzas ta nopietni. Varbut tautas balsij vai bez tabu ?

D

š šeherezade 18.07.2009

Liene, Jūs esat jauks un iejūtigs cilveks, cik noprotu pēc rakstītā, uzzvaniet gan Tautas balsij, lai viņi apseko, kas tur notiek...Mediķi šobrīd vispār dara, ko un kā grib, aizbildinoties ar mazajām algām, pilnīgi riebj lasīt un klausīties viņu attieksmi!!!

K kristine 19.07.2009

Noteikti zinjojiet bez tabu!!!tas nav normaali!!un vinji buus loti ieintreseeti..

A aga 19.07.2009

sausmas:(

O Olga 20.07.2009

Kas tā par 7 nodaļu? Nu nosaukums kāds.

D Diana 20.07.2009

Noteikti jums butu jauzvana vau nu Bez tabu, vai nu Tautas balsij.šausmas.Tas masiņas tiešam mak tikai kafiju dzert.Saprotu, ka viņiem tagad neko nemaksa, bet ja neapmierina darbs un alga, tad ej un mekle citu darbu, nevis spļauj savas dusmas uz citiem.

I Inga 21.07.2009

Esmu bērnu māsiņa, gan ne Gaiļezerā, traki jau ir, ja ir ta kā raksta autore, bet diemzēl, tas tikai subjektīvais skats, no vienas puses, tā teikt. Un personīgi nedomaju, ka citi komentētaji, ka māsiņas laipnību/melaipnību ietekme alga, tas no cilveka atkarīgs, un īgņam kaut 3 tūkstošus par māsas darbu maksā - nemainīsies

J JULIJA 26.09.2010

Labdien!Liene Esmu mami`na, kura jau 6 gadi cinas par savu delu. mes 3 gadi braucam uz 7. nodalu(piebildu ka tas ir psihiatrijas nodala, par ko neuzrakstija autore), tapec nav rokturus.(es nemu saveju lidzi), par to
ka dazas masinas ir galigi neiejutigas, ja piekritu, bet Jus varat viss pateikt galvenam dakterim (Rizevs), ticiet man masinas loti baidas, kad vins runa ar viniem apgaite, vai sapulce. Bet ir tur loti jaukas masinas, kuri tiesam biji loti atsaucigi, bet man ari gadijas, (jo tur ir viena loti nopietna masina-uz vinu sudzas loti daudz) bet jums ari jasaprot par specifiku-psihiatrija- un par to puiku jus nemaz neko nezinat, var but vin zog, vai censas aizbegt, ja vins butu tik jauks, ka jus rakstiet, tad vins ne maz nearstejas psihiatrijas nodala. Par staigasanu neko ne varu pateikt, mes bijam pedejo reizi augusta, un berni kartu dienu biji laukuma, (no musu postena-kur ir mazini berni-tur kur lieli berni nezinu/vienu redezeju vina bija, par parejem nezinu/var but vinam nedrikst but lauka(var aizbegt vai tm)

J JULIJA 26.09.2010

Ka ari man nepatika tas, kad piegaju pie masinas un jautaju cikos sakas mums konkreta procedura un vai nav kas mainijies, vina pie galda sezot pat nepacentas pierakstu blocina paskatities, tikai atcirta ka nezinot un ka vispar nekas neesot -masinam ir pierakstits tikai fizkultura, un ja ir proceduras poliklinika. par visiem parejem es piemeram pati sarunaju vienmer laiku, gan masazas, gan fiziproceduras, makslas un psihologu, vienkarsi, ja jusu berns tur ir viens, vinu panems pec kartas, ja jus lidzi jus varat drosi pati sarunat visu ar specialistiem. tur ir ta ka specialisti strada noteiktas dienas(piemeram makslas terapija otrdien un ceturdien-un vinam ir japanem daudz bernus-jus varat sarunat ludzu panemiet mums 10.00/ja jus pati sezat gaidat, protams ne viens ne skrien un nemekle jums/ari vissu informaciju jus varat sanemt pie arstejosa arsta.