Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Nerunāja valsts valodā

Sveicināti!
Zvanīja no Bērnu klīniskās univirstātes slimnīcas,13.decembrī ap plkst. 13:29, bet nerunāja valsts valodā. Uzreiz krieviski sāka runāt. Pat necentās latviski runāt. Gribētos zināt, vai tiešām tādus cilvēkus valsts iestādes pieņem darbā kuri nemāk valsts valodu?

13.12.2018

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 13.12.2018

Labdien! Bērnu slimnīcā ik dienu tiek veikts ļoti daudz zvanu. Lai mēs varētu sniegt detalizētu atbildi par Jūsu minēto sarunu, lūdzam atsūtīt vairāk informācijas, rakstot uz : [email protected]. Vēlot jauku dienu, Bērnu slimnīca

Papildināts Andris Lipins 13.12.2018

Kādu informāciju man pievienot? Varu tikai nr pievienot no kura zvanīja, 67064462. Zvanīja plkst. 13:27 uz nr 26918518.

Pacco_al 13.12.2018

Priecājies, ka vispār tur bija kāds, kas ar tevi runāja.

B BK 13.12.2018

Neticu.

A Andris Lipins 13.12.2018

Ja tā nebūtu, tad ar nerakstītu sūdzību.

F foer 13.12.2018

nesajauci numurus no uz ?:D

A Andris Lipins 13.12.2018

Izšņauc acis un iemācies lasīt

K Kasnotiek? 14.12.2018

Ak dievs! Pasaules gals tagad! Pats/i nevarēji latviski runāt? Tiešām nav ko darit cilvēkiem un sūdzēties par kaut kādiem sīkumiem! Galvenais jau ir sākumā klusēt un pēc tam uzrakstīt sūdzību. Nesaprotu, kas tā par tādu modi tagad? Sūdzēties par katru sīkumu Bez Tabu utt. Kā agrāk cilvēki izdzīvoja bez šī visa uzpūstā marazma?

S SantaDreimane 13.12.2018

Man ar darbā nāv krievvalodīgie, kas uzspiež savu valodu. Pasarg Dievs sasveicinos latviski...traks var palikt. ...es nesaprotu, runā krieviski...vot tādi teksti. Riebj...a ka LR pilsonim jāmāk latviski, piemirst! Bēdīgi.

A Andris Lipins 14.12.2018

Tad sanāk, ka krievs esi un lien ušakoviem...

S Sunrise 14.12.2018

Visu sarunu darbinieks runa krievu valodā, vai tikai sākumā?

A Andris Lipins 14.12.2018

Ne vārda latviski

A Andris Lipins 15.12.2018

Nemāku krievu valodu. Iemācies latviski, tad runā

X xxxsamsung 21.02.2024

Ir tāda lieta kā tik tiešām personāls ar lielām mokām runā valsts valodā taij skaitā 12 nodala