AtrisinātaBērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Slikts Serviss

Kārtējo reizi pie daktera zavorina ģenētikas mājā uz vienu laiku ir pieteikti vairāki pacienti. Jau jūnija te esot bija 5 cilvēki uz 15: 00 un šoreiz. 5. Augustā ir tieši šī pati situācija. Kur tad paliek covids un viss pārējais ja vienlaicīgi var pierakstīt vairākus patcientus un likt viņiem visiem gaidīt mazā un nevēdinātā gaitenī.

05.08.2021

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 09.08.2021

Paldies par sniegto atsauksmi.

Esam izpētījuši situāciju konkrētajā pieraksta dienā un informējam, ka dr.Zavorins ieradās uz pieņemšanu 5.augustā ar nelielu kavēšanos, kā rezultātā katra nākamā vizīte sākās ar novēlošanos, papildus tam pirmā vizīte aizņēma vairāk laika nekā tai bija sākotnēji ieplānots, kas tika paskaidrots arī klātesošajiem pacientiem. Vēlamies atvainoties un pateikties par sapratni. Jūsu atsauksmes palīdz mums kļūt labākiem!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gatissss 09.08.2021

Paldies. Šī situācija tiešām liekās apsurda ka tik liels cilvēku skaits gaida pie durvīm, jo ģenētikas mājas gaitenis pie reģistratūras ir salīdzinoši mazs un ieejot iekšā un redzot tur jau vairāk kā 10cilvēkus ir diezgan nepatīkami, zinot to ka jāievēro vēl ir distance un ne visi to prot darīt

G

V vitols 06.08.2021

Ja tev bail no covida ,tad sēdi mājās.

G Gatissss 06.08.2021

Tu lohs esi? Kāds vispār tam sakars. Runa iet par to ka slimnīca nespēj sakārtot savu darbu un pierakstu laikus un vienlaicīgi pieraksta vairākus cilvēkus. Kaut tajā paša laika visu laiku bļauj par to ka covid un jāievēro 2m utt, bet pasi neko neievēro