Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Nepareizi noteikta diagnoze

29.03.2024 dēlu 9 g. atvedu uz Bērnu klīniskā universitātes slimnīcu ar augstu temperatūru 38,6 , kas ilga 7 dienas un nekritās no 23.03.2024. Uztaisīja analīzes , ļoti labas, dakteris paklausījās, ka viss kārtībā trokšņu nav, uztaisīja sistēmu un palaida uz mājām ar temperatūru 37,5 un ar norādēm, ja virs 38 lai iedzer parecetamolu. Nekādas papildus zāles neizrakstīja un palaida mājās. Tajā paša vakara temperatūra atkal bija augšā 38,9 un tā turpinājās līdz šai dienai 01.04.2024 atbraucam atpakaļ uz Bērnu klīniskā universitātes slimnīcu ar temperatūru 38,5.
Beidzot norādīju lai uztaisa plaušu rentgenu un apstiprinājās ka ir pneimonija. Es nesaprotu kā varēja mazu bērnu izlaist no slimnīcas 9 gadīgu ar plaušu karsoni. Mēs visas tas iepriekš dienas varējām ārstēties. Bezatbildība. Jums nešķiet ja auksta temperatūra ilgst tik ilgi varbūt ir kautkāda cita vaina un analīzes var arī kautko neuzrādīt. Nekas nenotiek tāpat vien. Ārstu nolaidība

01.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Pārstāvja atbilde 08.04.2024

Bērnu slimnīca iepazinās ar Jūsu sūdzību par pieredzi, apmeklējot Bērnu slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu.

Pēc aprakstā minētās informācijas esam atpazinuši situāciju.

Konkrētajā gadījumā Bērnu slimnīca nevar piekrist pacienta klīniskās situācijas interpretācijai sūdzības aprakstā un labprāt to detalizēti izskaidrotu bērna likumiskajam pārstāvim.

Pretenziju gadījumā Bērnu slimnīca aicina vispirms par tām informēt Bērnu slimnīcu, rakstot uz [email protected] vai iesniedzot Bērnu slimnīcas mājaslapā https://www.bkus.lv/lv/uzraksti-pateicibu-vai-sudzibu. Tas ļuaj izskaidrot situāciju un rast risinājumu. Tas arī palīdz uzlabot mūsu klīniskos procesus un ģimenes pieredzi Bērnu slimnīcā.

M

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes