www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca pieraksts pie ārsta - zvans 12:08

Bērnu klīniskās univeritatātes slimnīcas Acu slimības klīnika - pieraksts pie ārsta - zvans 12:08

Vēlējos veikt pierakstu pie acu ārstes dr. Treijas. Reģistratūrā (telefoniski) man paskaidro, ka pieraksts ir jau līdz septembrim pilns. Uz oktobri pieraksts sāksies augusta sākumā. Saku, ka ir bērnam ar actiņām probēmas un būtu nepieciešams ātrāk tikt uz ko man šī darbiniece atbild - kas tāds šodien ir noticis, ka nevarat pagaidīt 2 mēnešus??? Vai tas nav apsurds??? Vai tikai tad ja tieši šodien kaut kas ir noticis, tad tas tiks traktēts kā - kaut kas?! Sāku pamazām saprast, ka nemaz mūsu valstī netiek pietiekami nodrošināta bezmaksas medicīniskā aprūpe/ārstēšana bērniem.

V

V Vika 19.07.2010

Kad bērnam bija problema ar aci, atbraucam tur svētdien, pie dežurejoša ārsta, tikām apskatīti bez kādam problēmām...kāpēc gaidīt tik ilgi?

M maris 20.07.2010

nevajg zvaniit visaadaam bledaam, vajg saukt atro palidzibu vai braukt pasiem uz slimniicu un uz vietas runaat.

K kate 22.07.2010

Ātrie brauks tikai tad, ja gadījums ir akūts - piem. ja būtu nopietna acu trauma.Bet par tām rindām - vakar mēģināju pierakstīt savu bērnu pie pulmonologa-alergologa - līdz oktobrim pieraksts pilns.Pajautāju par maksas konsultāciju - lūdzu, ejiet kaut nākošnedēļ. Bet tie bērniņi kuru vecāki nevar atļauties maksāt padsmit latus par konsultācijām? Pati esmu mediķe un lieliski apzinos, cik nožēlojama ir medicīnas aprūpe mūsu valstī((((

A anna 22.07.2010

nevajag seit vainot bernu slimnicu!!! ne registratura, ne arsti nav vainigi, ka acu arstam vai kadam citam specialistam ta kvota ir tik maza, ka visiem nepietiek!!!saprotiet tacu beidzot, milie cilveki, ka valsts pieskir katram menesim kaut kadu konkretu summu ieprieks minetajam konsultacijam, tapec veidojas rintas uz novembri un parejais par maksu. Vai jus gribat lai arsti par brivu pienem 100 pacientus, neskatoties uz to, ka samaksas vinam tikai par 20?????? padomajiet pirms tadas sudzibas rakstit par slimnicu. si sudziba ir jaadrese veselibas ministrijai, eiropas savienibai, saeimai, uc, kuri izlemj, ka medicinai pieskirs tik maz naudinjas!!!

K kate 24.07.2010

ievai
Te nevaino slimnīcu kopumā, autore ir uzrakstījusi sūdzību par nekorektu reģistratūras darbinieces atbildi.

V Vaila 29.07.2010

ieva - aha, es patiešām šeit neversos ar sūdzību pret garām rindām utt., bet tieši par reģistratūras darbinieces attieksmi. Izlasi rūpīgi turpmāk, pirms komentē ;)

J Jelena 17.12.2010

Par garajām rindām bērnu acu slimības klīnikā esmu iepazīstināta. Bijām ar bērnu šeit jau 2 reizes un katru reizi pierakstījāmies 3 mēnešus iepriekš!!! Kad bijām pēdējo reizi šī gadā decembrī, manu bērnu pierakstīja uz operāciju, kura notiks 2011. gadā martā. Piezvanīju šonedēļ, lai pierakstītos uz konsultāciju pirms operācijas un man administratore pateica, ka apmeklējumu saraksts ir pilns līdz 2001. gada aprīlim! Gan bezmaksas, gan maksas konsultācijas ir iespējamas tikai sākot ar 2011. gada aprīli. Es ļoti pabrīnījos, jo sanāk, ka līdz operācijai mums nebūs iespējas aizbraukt uz konsultāciju pie sava ārsta! Esmu ļoti neapmierināta ar šāda veida grafikiem un pierakstīšanos šajā acu centrā. Mums vēl pateica tā, priekš kam jums konsultācija, ja jūs esat jau pierakstīti uz operāciju? Kad atbrauksiet uz operāciju, tad jums visu izstāstīs. Sanāk, ka neko nezinot, atbrauksim un tad runāsim, un taisīsim!