www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Kā ārsti pelna uz bērna rēķina

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Kā ārsti pelna uz bērna rēķina

Manam dēlam ir pusotrs gads un viņam ir problēmas ar vēderizeju.Aizgājām pie ģimenes ārsta, tas mūs sūta uz Vienības gatvi pie gastroendereloga. Zvanam, lai pieteiktos pie daktera, tur mums saka, ka ir gara rinda un jāgaida līdz decembri, bet tad izrādās, ka pa naudu var tikt uzreiz-nieka 25Ls jāsamaksā. Aizejot pie ārsta nekādu rindu nemanījām.Pasakiet vēl ka tā nav cūcība!!! Kauns mūsu mediķiem.

T Teddy 12.10.2009

DAabbarskis noņems vēl daudz piķa.Būsim kā Zimbabvē!Veikali slēgsies, ar mums cauri.Kad sākšu pelnīt mazāk kā tērēju-braukšu projām.Uz mūžu.
nolāpītais dambravsdkis, bezdarbu palielinājis, citu neko nejēdz.
Gudri tirš, taisa parādus, ne sūdu nejēdz!
Točno cels nodokļus, visu atņems.Beigas latviešu varai- vairs nevēlēšu arī es pa šiem.Pieriebās.
Darbā izpeļņa kritusies trīs reizes, rēķin paliek vecie.
Melo- kritums tik, tik.300%kritums man!

A alla 12.10.2009

Viss vcauri

D Dr. 23.10.2009

Vilnis 08-10-2009

M māmiņa 30.10.2009

Mīļie cilvēki, kāds sakars ar rindu reģistratūrā un ar rindu pie ārsta durvīm! Vismaz Vienības Gatvē ir tā, ka laika posmā no plkst... līdz plkst. ... ārsts pieņem pacientiņus, kuriem ir valsts apmakšats pakalpojums, bet laikā no plkst... līdz plkst... pacientiņus, kuri maksā paši. Un, tur nav ne mazākā mērā sakara ar ārsta attieksmi. Nu nav valsts piešķīrusi mēnesī vairāk vietas, kā tik un tik. Tas, ka ir daži neapzinīgi vecāki, kuri pierakstās pie ārsta pa valsts līdzekļiem un rezultātā neierodas uz vizīti (iemesli var būt dažādi), un neatrakstās laicīgi. Tādā gadījumā tie, kuri vēlētos tikt ātrāk, netiek. Arī man bija situācija, ka vajadzēja mazo vest uz ultra sonoskopiju un tuvākā rinda bija pēc 3 mēnešiem, bet tad pēkšņi, kāds atrakstijā un es tiku ātrāk. Ārsts personīgi rindu neregulē, to dara reģistratūra. Lieki apvainot tajā ārstu.

V viedoklis 23.11.2009

Protams, ka rindā kā pēc desām ne pie viena ārsta nestāv, tādēļ, ka visi laikus pierakstīti un katrs zina, kad ir viņam jānāk!
Jūs domājat, ka laikam Jūsu bērns ir vienīgais, kas ar tādām sūdzībām pie ārsta griežas?! Ja nu ir jāizgāž negācijas, tad tikai pret tiem vecākiem, kas jau 3 mēnešu vecam bērnam štopē iekšā tik desas, zefīrus un cepumus (ar šo es nenorādu uz Jums, bet gan uz vienu otru citu) . Tādu ir simtiem! Un tad, kad dakters pasaka, ka jāmaina ēdienkarte, nevis jādzer čupa ar plaša spektra antibiotikām, vai jāveic radikāla ķirurģiska iejaukšanās, tad dakteris ir PĒ!
Par to samaksu - tas ir loģiski, ka tā ir 25 LS, jo dakteris arī ir cilvēks, un viņam nav jāuzņemās atbildība ne par to, ka slimnīcai ir jāsamazina personālā skaits, bet pacientu skaits ir tas pats, ne arī jāsēž 24 h dienā pieņemšanas telpā. Plānojiet savu laiku!