www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Kā ārsti pelna uz bērna rēķina

Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Kā ārsti pelna uz bērna rēķina

Manam dēlam ir pusotrs gads un viņam ir problēmas ar vēderizeju.Aizgājām pie ģimenes ārsta, tas mūs sūta uz Vienības gatvi pie gastroendereloga. Zvanam, lai pieteiktos pie daktera, tur mums saka, ka ir gara rinda un jāgaida līdz decembri, bet tad izrādās, ka pa naudu var tikt uzreiz-nieka 25Ls jāsamaksā. Aizejot pie ārsta nekādu rindu nemanījām.Pasakiet vēl ka tā nav cūcība!!! Kauns mūsu mediķiem.

Mamma 08.10.2009

Stradinjos tas pats un visur ta tagad. Ko darit ja valstij veselibas aprupe pedeja vieta?

V Vilnis 08.10.2009

Dakteru uzskats ir : Kakā šodien kakā rīt
Ka tik kaut kas ārā krīt!
bet ja bērns negrib kakāt, tad tas maksā 25Ls. !!!

M Martins 08.10.2009

Midikji nav vainiigi, valsts pie visa ir vainiiga [slēpt]@

V Vilnis 08.10.2009

Tu arī laikam arī esi ārsts ka tā raksti. Domā ka ārsti saņem tādu algu kā mēs parastie, neesi naivs!!!

J Juta 09.10.2009

Kāds tam sakars ar valsti ?! Tā ir mediķu ētika un godaprāts. Es vēl neko neteiktu, ka jāmaksā par reālu palīdzību, kaut kādām manipulācijām vai konsultāciju stundas garumā, kas tiešām situāciju vērstu par labu.Bet, ja aizejot es konstatēju, ka nekādu rindu nav un vienīgais no kā es atrauju dakteri ir kafijas krūze, kā arī vairāk par to, ka bērnam jādod jogurts un plūmes ārsts man nav spējīgs pateikt, nu tad par ko 25.- Ls !!! Marasms un kauns !!!

E esse 09.10.2009

Nu tiešām dauņi!!! Ārsts pieņem par velti tos pacientus, par kuriem samaksā valsts. Ja valsts nemaksā (kvotas beigušās), ārstam NAV par velti jāstrādā. Un nevajag te Hipokrāta zvērestu pieminēt, tur NAV teikts, ka jāstrādā par velti, bet tikai, ka nedrīkst kaitēt pacientam, bet palīdzēt. Proletāriešiem šķiet, ka vienīgā profesija, kurai jāstrādā par velti, ir ārsti. Jūs, santehniķi, man nāksiet podu par velti remontēt, a????

E editevakulcika 12.06.2016

ABSURDS!!NO COMENT.

J Juta 09.10.2009

Kāds tur sakars ar santehniķi, šizofrēniķi ?!!! Kad pašam būs bērni, tad varbūt būsi informētāks, ka BĒRNIEM MEDICĪNA, IZGLĪTĪBA, SABIEDRISKAIS TRANSPORTS utt. ir BEZMAKSAS !!! Kāds sakars valsts kvotām ar to, ka reģistratūra apgalvo- pieraksts pilns līdz decembrim, bet reālajā situācijā neviena nav !!! Ja nejēdz ko raksti, tad labāk neraksti [slēpt]@

A Aigars 09.10.2009

Skat ka pats drīz remontēsi podus, par bērnu līdz diviem gadiem medicīna ir atmaksāta no valsts, laikam jau "daunītis" esi pats ja to nezini. Ārstiem maksā algas par to ko viņi dara, ja nepatīk nevajadzēja mācīties par ārstiem. Un cik klienti ir uz kabatas uzmetuši ārstiem??? Tas par ko, par skaistām acīm, vai par to ka valsts neuzmeta uz kabatu??? Un vispār vārds Daunis ir slimība! Laikam tiešām tev tāda ir ja esi šo vārdu tā iecienijis!

S Smacex 09.10.2009

Esse pareizi saka, tikai paskaidrošu tiem, kas nezin par kvotām.
Katram ārstam ir kvota, cik valsts katru mēnesi viņam samaksās. Piemēram, dakteris Pupkins no valsts oktobrī var saņemt Ls X par Y pacientu pieņemšanu saskaņā ar abu pušu apstiprināto cenrādi. Tas nozīmē, ka, ja Pupkina k-gs pieņems vairāk pacientus, viņs tāpat no valsts nedabūs algu vairāk par Ls X. Tāpēc ir divas rindas: viena ir VOAVAs rinda, otra - maksas. Vienā gadījumā pacienta apmeklējumu apmaksā valsts, otrā - pats pacients. Es te visu ļoti novienkāršoju. Reāli viss ir daudz sarežģītāk (katrai manipulācijai sava cena utt.).

P.S.
Nedomāju, ka par šo lietu nesaprašanu kāds ir jāsauc par dauni (Esse). Nezināšana nav nekas slikts. Slikti ir nevēlēties uzzināt.

V Vilnis 09.10.2009

Starp citu santehniķi par velti konsutācijas sniedz! Ja ir nepieciešami remonti tad par to arī maksā klients! Veikalā iepērkoties arī tev par konsultāciju naudu neviens neprasa! Govs tāda.

š šeherezade 09.10.2009

Muļķības kaut kādas, Vienības gatvē bērniem līdz 18 viss ir bez maksas, bet ja gribi tikt ātrāk, tad nu gan rēķinies ar maksāšanu!!!Arī tad jāmaksā, ja nav ģimenes ārsta norīkojums!!!Bet autores sūdzība galu galā vairāk ir par attieksmi, kad pasaka vienu, bet izrādās, ka nav rindas un var tikt klāt uzreiz!!!Cik saprotu, tad tomēr tos 25 ls ari lika maksāt???Vot tā gan ir totālākā cūcība!!!

J jokupe 09.10.2009

manam piukam bija jāgriež aizdegunes. aprīlī pieteicu rindu - mana kārta oktobrī, bet ja pa maksu tad pēc mēneša un 150 ls. Sanāca tā ka aizejot pie viena daktera tas ieteica ādažu privāto slimnīcu. Nedēļas laikā uztaisījām analīzes un pieteicāmies tajā pašā nedēļā. Burvīgi apstākļi, kafija, bulciņa, mīksta gulta un tv palātā, pat iesnaudos kamēr sīci operēja. Un samaksāju ...50 ls par to joku. Vakarā jau bijām mājās. Vot tā. Visiem iesaku.

A aija 09.10.2009

Pēc savas bēdīgas pieredzes, bērnu klīniskās slimnīcas Ķirurģijas nod., ārstējot meitu, varu ieteikt konsultēties ar ļoti zinošu ārsti, kas strādā gastroenteroloģijas nodaļā, liekas, par vadītāju: ĀRIJA MARKSA - ĒBELA. Viņa ir laba ārste.

Mamma 09.10.2009

Jokupe liels PALDIES ka ieteici kur iet pie labiem dakteriem, ta ari darisim!

I Info 09.10.2009

08.10. Preses relīze (2009-10-08 / 10:24)
08.10.2009.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA), Latvijas Slimnīcu biedrības un Latvijas Pašvaldību savienības vadības pārstāvju ārkārtas sanāksmē 7. oktobrī ir konstatēts, ka valdības vilcināšanās piešķirt papildus finansējumu veselības aprūpei pēc būtības liek gatavoties slimnīcu slēgšanai 31. oktobrī. Sanāksmes dalībnieki vienojās par kopīgu rīcību, lai pārliecinātu valdību un starptautiskos aizdevējus ievērot Latvijas iedzīvotāju tiesības uz valsts apmaksātu neatliekamo medicīnisko palīdzību atbilstoši Satversmei un Eiropas Savienības Pamattiesību hartai. Konkrētāku rīcības plānu nolemts izstrādāt nedēļas laikā.

Informāciju sagatavoja LVSADA biroja vadītāja V. Lipska (tel. 67847300
Source www.lvsada.lv/?act=298

ā Ārprāts 10.10.2009

Ārprāts!Mūs sagaida Rīga bez slimnīcām?

V Volta 10.10.2009

Jebkurā iestādē eksistē rindas uz valsts apmaksātiem pakalpojumiem, ir noteiktas kvotas - cik pacientus mēnesī dakteris drīskt pieņem par valsts naudu un tam nav nekāda sakara ar ārsts darbu vai attieksmi, tā notiek arī pieaugušo sfērā, tāpēc pārmetumi šeit ir lieki, manuprāt!

T Teddy 10.10.2009

08.10. Preses relīze (2009-10-08 / 10:24)
08.10.2009.

Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Informāciju sagatavoja LVSADA biroja vadītāja V. Lipska (tel. 67847300
Source www.lvsada.lv/?act=298

Pēc šī nebūs jāuztraucas par nevienu slimnīcu!Izlasīju!Tur weblapā tas pats ir ielikts www.lvsada.lv 08.10.09 Preses relīze.
Taisnība te ielikta, no lapas legālas novilkts!
Šausmas, tiešām tā tur stāv!
Slimnīcu vispār nebūs?

š šeherezade 10.10.2009

Nebūs, nebūs, jāsāk jau mums ar to samierināties un pierast, ka tuvojamies 3 pasaules valstu līmenim...Tagad tikai Discovery skatamies, kā sīkie afrikāņi skraida apkārt plikiem krāneļiem un gana aitas, un viņu māmiņas uz karstajiem akmeņiem cep miltu-ūdens plācenīšus, tas viss drīzumā būs pie mums---eksotika!!!:D

T Teddy 11.10.2009

Es balsošu par Ždanoku, Rubiku.
Citāt latvieši saka-latvieti, nepadodies, krievi nāk,
Neskaties, ka bezdarbs 18, 3%, ka pensija nost. ka algas -20%, tad-20%, tad-20% nozagtas.
Neskaties, ka tūlīt tevi muļķos atkal.
Neredzi, ka veikali tukšojas ikdienu.
Galvenais, klausies ko TV skalo smadzenes.
Latvieti nepadodoies, defolts ir klāt!
Balsošu par Ždanoku!
EUROSTAT un bbc.co.uk raksta par mūsu bezdarbu.
Krīt IKP, patēriņš, PVN ienākumi krīt.
Atkal jācērpj.
ATkal krī.
Un atkal viss no gala.
Valsts katram nofenderē, samazinot neapliekamo minimumu līdz 35,
10lati mēnesī.Tos es nevaru nest uz veikalu, valsts nedabūn PVN, pārdevēji samazinās, viniem jādod pabalsti.
Atkal mīnusi.
Atkal jāgriež.
Nodokļi augšā.Meli visur.
Slimnīcas ciet.
Ministrijas neapvienoja.
Padomnieku skaits pieaug.
Ierēdņiem pieskaita un atlaida policistus, mediķus, uzgunsdzēsējus.
skolotājus.
Viņiem jāmaksā pabalsti, viņi mazāk iepērkas.
Valsts neko nav darījusi lai celtu IKP.Pēc katra mazinājuma viņš krīt.
Tad valsts ceļ nodokļus, atlaiž, atņem iztiku.
IKP atkal krīt.
Viņi atkārto atkal to pašu.
EKONOMIKAS STIMULĀCIJAI VIŅI NAV DARĪJUŠI ITIN NEKO!
NEKO.
Visu Zemju Proletārieši, Savienojieties!