www.sudzibas.lv Berendsen Slikts serviss

Berendsen - Slikts serviss

Pirms parakstiet līgumu ar šo firmu par maināmo paklāju un citu produktu nomu, KĀRTĪGI IZLASIET LĪGUMU! Lai atteiktos jābrīdina 12 mēnešus iepriekš = nereāli tikt vaļā no viņiem.
Ja tomēr gribēsiet līgumu lauzt ātrāk, nāksies maksāt ļoti lielu līgumsodu..
rēķini ļoti sarežģīti, liekas, ka tas tāpēc, lai nevarētu saprast, kurā brīdī tiek paaugstinātas cenas, jo tās pēc kāda laika paceļas, bet no rēķina tam līdzi nevar izsekot.

Atbilde no Berendsen Support Pārstāvja atbilde 16.05.2016

Klients un „Berendsen Tekstila Serviss” par līguma noteikumiem vienojas pirms pakalpojuma saņemšanas, tai skaitā arī par rēķina pozīcijām. Ja klientam ir neskaidrības vai jautājumi par rēķinu, lūgums sazināties ar mums (kontakti – http://www.berendsen.lv/rekviziti). Mēs labprāt sniegsim skaidrojumu, lai kliedētu neskaidrības un mūsu sadarbība būtu abpusēji veiksmīga un patīkama.
Ja no „Berendsen Tekstila Serviss” puses ir objektīva nepieciešamība veikt izmaiņas pakalpojumu izmaksās, tad klients par to iepriekš tiek informēts rakstiski.
Nezinot konkrēto situāciju, varam sniegt tikai vispārīgu skaidrojumu, kas varētu radīt situāciju ar nedaudz atšķirīgiem rēķiniem. Piem., summa var mainīties atkarībā no produktu piegādes un maiņas biežuma (vienā mēnesī var būt, piem., 3 produktu nomaiņas, bet nākamajā - 2), par ko puses vienojas, sagatavojot pakalpojumu sniegšanas grafiku.
„Berendsen Tekstila Serviss” ir starptautiskas grupas uzņēmums, tādēļ Latvijas Republikas spēkā esošo tiesību aktu ievērošana un uzņēmuma darbība atbilstoši godīgas komercprakses pamatprincipiem ir mūsu kvalitātes standarts un pienākums. Kā līgumi, tā rēķini tiek sagatavoti atbilstoši valsts normatīvajiem aktiem.
AS „Berendsen Tekstila Serviss” savus pakalpojumus var nodrošināt 96% Latvijas teritorijas. Maināmo paklāju, mopu, higiēnas aprīkojuma un kokvilnas virtuves dvieļu noma un pilns serviss ir mūsu rūpes par tīrību Jūsu vidē. Pieredzējusī un zinošā uzņēmuma komanda palīdzēs atrast tieši Jums piemērotāko risinājumu tīrības nodrošināšanai. Starptautiskie kvalitātes standarti garantē Jums izcilu servisu, plašu pakalpojumu klāstu un personisku attieksmi. Iepazīstieties ar mūsu pakalpojumiem www.berendsen.lv un piesakiet sev nepieciešamos.