www.sudzibas.lv Berendsen naudas līdzekļu izkrāpšana

Berendsen - naudas līdzekļu izkrāpšana

AS "BERENDSEN" liedz klientiem iespēju lauzt līgumu saprātīgā termiņā, kā līgumsodu piemērojot nomas maksu 1 kalendārā gada apmērā, paklāju gadījumā 3 kalendāro mēnešu apmērā. Civillikums paredz ka līgumsods nevar pārsniegt 10 % no parāda summas, attiecīgi AS "BERENDSEN" rīkojas pretlikumīgi, pārkāpjot godīgas komercprakses principus. Ieteiktu klientiem apsvērt vai vērts ar šo uzņēmumu uzsākt sadarbību un ja sadarbība tomēr uzsākta tad izbeigt sadarbību piesaistot kvalificētu juristu.

Atbilde no Berendsen Support Pārstāvja atbilde 11.08.2017

„Berendsen Tekstila Serviss” savā darbībā vienmēr ievēro Latvijas Republikā spēkā esošos tiesību aktus, kā arī godīgas komercprakses principus. Ja konkrētais klients nav apmierināts ar mūsu sniegto pakalpojumu, lūdzam viņu sazināties ar mums (mūsu kontakti https://www.berendsen.lv/kontakti/. Jebkurš šāda veida jautājums efektīvāk risināms, ja abas puses sarunājas, nevis komunicē ar dažādu portālu starpniecību.

Par līguma noteikumiem vienojas abas puses pirms pakalpojuma saņemšanas. Tāpat iespējams izrunāt un vienoties arī par izmaiņām noslēgtajā līgumā.

Atteikuma perioda piemērošana ir ierasta komercdarbības prakse dažādu pakalpojumu sniegšanā. „Berendsen Tekstila Serviss” līgumos nepiemēro garāku atteikuma periodu, kā pieļauj mūsu valsts tiesību akti. Kā jau minējām iepriekš, jebkuri šāda veida jautājumi ir risināmi abu pušu sarunās.

„Berendsen Tekstila Serviss” ir pieredzējušākais uzņēmums Latvijā dažādu paklāju nomas un servisa jomā. Nodrošinām arī mopu, higiēnas aprīkojuma, virtuves dvieļu, mikrošķiedras lupatiņu nomu un pilnu servisu. Ar visu mūsu produkcijas un pakalpojumu klāstu varat iepazīties uzņēmuma mājaslapā https://www.berendsen.lv/

Papildināts labdaris1 14.08.2017

Ja līgums ir pretrunā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu, tad tāds līgums nav spēkā. Attiecīgi, AS BERENDSEN tipveida līgumi ir pretrunā ar Latvijas Republikā spēkā esošo likumdošanu un tos var ignorēt, jo tiem nav juridiska spēka. Lūgums šo faktu ņemt vērā un ar šo uzņēmumu nestrādāt jo viņu līgumiem nav juridiska spēka.

Dainis 11.08.2017

Civillikums ir laba lieta, bet diemžēl ir daudzi likumi, kas to regulē, kā piemēram rīgas satiksmei, īsti neredzu šeit nekādu sakaru ar naudas izkrāpšanu, Berendsen ir diezgan liels un cienījams uzņēmums.

L labdaris1 11.08.2017

Liels un cienījams uzņēmums bet nodarbojas ar nelikumīgu naudas līdzekļu izkrāpšanu. Kaut kā kopā neiet.

Dainis 11.08.2017

Nu jūs tak esat parakstījuši līgumu kur tas noteikti ir atrunāts, kur tad šeit ir krāpšana?

V Viktorija001 11.08.2017

Bet jūs taču paši piekritāt visiem līguma punktiem. Par kādu krāpšanu iet runa?

I Intel_x 24.09.2017

Un liekot roku uz sirds varat apgalvot,ka katram klientam esat izskaidrojuši visus līguma punktus. Jo īpaši 5.1 5.2 5.3