Berendsen - Krāpšana

Firma kas piedāvā maināmos paklājus, dvieļus un grīdas birstes uz iri ir krāpnieki un izspiedēji, kad slēdzam līgumu pirms gada tad viss bija kartība, bet tagad kad vēlējāmies pārtraukt sadarbību, jo paklājus mums veda netīrus utt, tad pie mums atbrauca pārstāvis gados un draudēja, jo līguma ir punkts par pārtraukšanu ka jābrīdina veselus 12 mēnešus iepriekš, vai tas maz ir likumīgi? Pārstāvis ieradās jau ar sagatavotu soda naudas rekiņu un draudēja ar tiesas darbiem ja iesim prom! Es nesaprotu ka tas vispār var būt pieļaujams Eiropas Savienības valsti! Ari paziņas bija brīdinājušas lai no šis kompānija turas pa gabalu un visiem citiem iesaku to pasu!

U upuris 22.03.2016

Kā tad jūs līgumu pirms parakstīšanas nelasījāt?

I inese.elisabeth 22.03.2016

wowowowow vai tiešām?

A Aleksejs77 23.03.2016

Pats savulaik saskaros, bet tad rikojos sekojosi samazinaju paklaju skaitu lidz vienam un paklaju mainisanas biezumu lidz reiz divos menesos ko ari jums iesaku izdarit

A aggucis 23.03.2016

Hmm, šādi komercprakses paņēmieni vispār neizskatās likumīgi

Pacco_al 23.03.2016

Tiešām sākumā vajag izlasīt līgumu, ne vis visu ar šerpu roku parakstīt ko liek priekšā. Aicinu arī pareizi formulēt situāciju. Uzņēmuma pārstāvis jūs informēja par soda sankcijām un to nepildīšanas sekām, līguma laušanas gadījumā.
A "draudēt" tu vari savam vecim.

I Intel_x 16.05.2016

Izklausies pēc viena no Berendsena nekompetentajiem pārstāvjiem.

B Berendsen Support Pārstāvja atbilde 24.03.2016

„Berendsen Tekstila Serviss” savā darbībā vienmēr ievēro Latvijas Republikā spēkā esošos tiesību aktus, kā arī godīgas komercprakses principus. Ja konkrētais klients nav apmierināts ar mūsu sniegto pakalpojumu, lūdzam viņu sazināties ar mums (mūsu kontakti http://www.berendsen.lv ). Jebkurš šāda veida jautājums efektīvāk risināms, ja abas puses sarunājas, nevis komunicē ar dažādu portālu starpniecību.
Par līguma noteikumiem vienojas abas puses pirms pakalpojuma saņemšanas. Tāpat iespējams izrunāt un vienoties arī par izmaiņām noslēgtajā līgumā.
Atteikuma perioda piemērošana ir ierasta komercdarbības prakse dažādu pakalpojumu sniegšanā. „Berendsen Tekstila Serviss” līgumos nepiemēro garāku atteikuma periodu kā pieļauj mūsu valsts tiesību akti. Kā jau minējām iepriekš, jebkuri šāda veida jautājumi ir risināmi abu pušu sarunās.
„Berendsen Tekstila Serviss” ir pieredzējušākais uzņēmums Latvijā dažādu paklāju nomas un servisa jomā. Nodrošinām arī mopu, higiēnas aprīkojuma, virtuves dvieļu nomu un pilnu servisu. Ar visu mūsu produkcijas un pakalpojumu klāstu varat iepazīties uzņēmuma mājaslapā http://www.berendsen.lv/produkti.

A Aleksejs77 24.03.2016

Runa neiet par to ka Berendsen neievero LR likumdosanu, bet gan par to ka izmantojot cilveka neuzmanibu uzsedina sos pasus cilvekus gadu maksat par paklaju nomu. Nemot vera to ka Berendsen neiegulda nekadus lidzeklus ka piemeram telekomunikaciju utml kompanijas kuras vismaz velk kabeli lidz abonentam vai investe naudu dekoderos ko pec tam nevar nodod atpakal jo neviens isti nevelas lietotu tehniku uzskatu ka tas tiri cilveciski ir loti neetiski. Vienreiz pats saskaros ar sadu situaciju. Kops tas reizes izvelos EPS vai tepix. Kurs no ta visa ieguva gruti spriest.

L Liene0009 12.04.2016

EPS ir tas pats Berendsen, vini tikai nomainija nosaukumu! Izveloties Eps, tu izvelies Berendsen!

S Silla2 31.01.2017

Piekritu, attieksme no Berensen parstavja vienkarsi briesmiga laikam butu maigi teikts... zel , kad kolegite diktafona neierakstija.. Ka tadi cilveki var stradat un prastavet tadu uznemumu, konkreti Anete Plesuma! Mums uznemuma macija klientu piesaistit, nevis aizbaidit ar kaut kadam soda sankcijam, kuras viniem liguma noteiktas. Noteikti neizvēlieties so kompaniju, izvelieties kadu citu, kur ligums ir beztermina un var atteikties no pakalpojuma jebkura laika. Dzive visadas finansialas grutibas katram var gadities. Bedigi kad musu valsti tik negodpartigi strada!