www.sudzibas.lv BDN Ļoti nekvalitativi, veikti darbi slikts serviss

SIA BDN - Ļoti nekvalitativi, veikti darbi slikts serviss

SIA BDN veica Estricht gridas ieklāšanu divas īstabas. Veiktie darbi tika veikti ļjoti nekvalitativi, vienā no istabām visa grīda sāka plaisāt, staigāt. LĪmenis 15m2 istabā atškirās pa 3cm, Estrick grīdas biezums vietām ir tikai 1mm. Izrādījās, ka pietrūka smilts un betona, un tā vietā lai uzlietu virs ekstrudēta putoplasta 5-7cm, daudzās vietās ir 0,1-20mm tikai, parējais tika kompensēts ar papildus putoplastu.
SIA BDN atzina kļudu, apsolijas salabot visu, bet dienu pirms norunāta termiņa pateica, ka uz objektu nebrauks, jo pārāk tālu jābrauc. Ieskaitija konta 50eur, lai salaboju pac.

A alex_56 16.01.2018

Уважаемый! Придётся тебя наказать за такую работу. Жди "юристов". Ты позоришь работу, тех кто делает estrich полы. Считаешь себя умным? Немножко напрячь тебя не помешает. Покупай себе проездной на общественный транспорт.