LV RU
www.sudzibas.lv BDN Nekvalitatīva būvniecība

BDN SIA - Nekvalitatīva būvniecība

Labdien,

Vēlos brīdināt nākamos pircējus, SIA BDN piedāvā karkasa māju būvniecību, pielikumā bildes, kā mūsu māja izskatās pusgadu pēc ieviešanas ekspluatācijā. Ir eksperta atzinums, ka nav ierīkota fasādes centilācija, līdz ar ko arī ir šie bojājumi. Neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus, jo garantijas viņu veiktajiem darbiem NAV, neskatoties uz to, ka tā ir paredzēta ar LR likumu.

Komentāri (5)

S Sia "BDN" 28.02.2021

Atbilde.

Māja pēc īpašnieka pieprasījuma bija publicēta BDN facebook lapā.
1. Tas nenozīmē, ka SIA BDN bija īpašnieks.
2. Tas apstiprina, ka Jekaterina Simonova (vai viņas pārstāvis) nav SIA BDN klients.

Jekaterina Simonova nekad nebija SIA BDN klientu skaitā.
Tāpat Jekaterina Simonova nekad nav pasūtījusi šīs mājas celtniecību no SIA BDN.

Ņemot vērā iepriekš minēto, mēs uzskatām, ka šis komentārs atbilst:
Grozījumi krimināllikumā 157. pants, kas tiks izdarīts.

Atgadinām, ka šajā gadījumā ir spēkā likums par personiskās informācijas neizpaušanu.

Sia BDN

J Jekaterina Simonova 01.03.2021

Labdien, vēlos pieverst Jūsu uzmanību, ka mana sūdzībā nebija minēts par to ka SIA BDN bija šīs mājas īpašnieks un par to ka esmu bijusi Jūsu kliente arī nebiju minējusi, bet es rakstīju par to ka SIA BDN uzcela šo māju, par ko liecina arī SIA BDN facebook lapā veidota publikācija no 15.05.2020. ar mūsu mājas bildi ar komentāru: gatava vēl viena māja, Kā arī publikācijā no 19.07.20. kur ir Jūsu uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts ar būvju bildēm arī ir mūsu mājas bildes, tātad pēc Jūsu sludinājumiem SIA BDN facebook.com lapā izriet ka tomēr šo māju būvēja tieši Jūsu uzņēmums, ja Jūsu uzņēmums nebūvēja šo māju, tad es uzskatu ka Jums nav tiesību publicēt citu personu būvniecības darbu bildes, izmantojot tos ka savus, jo publikācijā teikts ka visas bildes un darbi pieder SIA BDN. Vēlos uzsvert, ka būvniecības kvalitātei nav nekada sakara ar to vai bijusi Jūsu kliente vai nē, ja Jūsu uzņēmums piedāvā būvniecības pakalpojumus, tad tiem jābūt kvalitātīviem, vai jānodrošina garantija. Visas facebook publikācijas pievienotas sūdzībai.

J Jekaterina Simonova 01.03.2021

Pielikumā publikāciju bildes!

S Sia "BDN" 01.03.2021

Labdien.

Jūs apzināti maldināt cilvēkus.

Šis jautājums tiks atrisināts saskaņā ar noteikto tiesisko kārtību.

P.S. Jūs nebijāt šīs mājas īpašnieks 15.05.2020 un 19.07.2020. kā Jūs rakstiet augstāk.

Visi turpmākie komentāri paliks neatbildēti

Sia BDN

J Jekaterina Simonova 01.03.2021

Labdien,

Jūs varat atbildēt uz jautājumu, vai SIA BDN uzcela šo māju? Ja nē, tad kāpēc reklāmā izmantojiet citu personu darbus? Manā atbildē nekur nav minēts, ka es biju īpašnieks 15.05.2020 un 19.07.2020., mana raksta temats NAV mājas īpašumtiesības, bet mājas būvniecības KVALITĀTE.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes