Bārnijs ķīmiskā tīrītava - Sabojāts apģērbs

Nodevu 3 svārkus, 2 žaketes un putekļu mēteli šajā tīrītavā. Apģērbs viss bija labā kvalitātē - darba drēbes, tā teikt. Pieņēma laipna kundzīte, jautāja, cik ātri man vajagot. Teicu, ka nesteidzos. Labi, būšot pēc 6 dienām. Pabrīnījos, ka tik ilgi jāgaida, bet piekritu. Un tad tik sākās. Norunātajā dienā nekas nebija atvests. Nākamajā dienā pēc stīvēšanās ar laipno kundzīti atveda svārkus un žaketes. Mājās pamanīju, ka vienai no žaketēm neatgriezeniski sabojāts audums. Dienu pēc tam tiku pie mēteļa. Tam savukārt salauzta jostas sprādze. Vienkārši iemesta kabatā tāda uz pusēm pārlauzta. Vai tad tiešām nevar pateikt, vismaz atvainoties? Nē. Tā kā kaķis slēpj s*du, tā šī ķīmiskā tīrītava savas neizdarības vienkārši paslēpj. Tad klients aiziet mājās un konstatē, ka trešdaļa drēbju čupā. Esmu tā vīlusies, ka nopietni apsveru iespēju turpmāk staigāt netīrās drēbēs. Jo pagaidām neesmu atradusi ķīmisko tīrītavu, kas piedāvātu laipnu apkalpošanu, normālus termiņus un kvalitatīvu pakalpojumu. Te pat cena nav noteicošā. Cilvēki, biznesa niša!

W