www.sudzibas.lv Bārnijs ķīmiskā tīrītava Krāpšanās ar uzņēmuma finansēm, gūstot nelikumīgu peļņu.

Bārnijs ķīmiskā tīrītava - Krāpšanās ar uzņēmuma finansēm, gūstot nelikumīgu peļņu.

Aplūkojot finanšu stratēģiju sabiedrībā, un tai pakļautās un blakus uzņēmēj darbības sabiedrības, to amatpersonu un īpašnieku darbību, nevieš pārliecību, ka trešā persona t.i. VID, gūtu priekšstatu par uzņēmēj darbības patieso nodarbošanos ar mērķi gūt sev ienākumus pakalpojuma sniegšanā. Amatpersonu un īpašnieku pārmērīgā pārticība liecina, ka sabiedrībās tiek nodarbināti darba ņēmēji, tiem maksājot aplokšņu algas, kad ir skaidri redzams uzņēmuma iesniegtajām atskaitēs VID par darba ņēmējiem, arī uzņēmumu bilanču posteņos pēc reāli aprēķinātas ienākumu/izdevumu, aktīvi -pasīvi ieņēmumu daļas, nekārtību rašanos aprēķinos un to fiktīvu ,,ciparu,, uzradīšanu ir iemesls, veikt pārbadi nozīmejot sabiedrībās komplekso auditu par pēdejoem trīs gadiem, ar mērķi izskaust, sistematisku izvairīšanos no nodokļu un tiem pielīdzināto maksājumu nomaksas.
Cienot savu valsti, nedrīkst noniecināt darba ņēmēju, spiežot viņiem saņemt aplokšņu algas, neizrādīt darba ņēmēju reģistros, līdz ar to nemaksājot par viņiem valstī paredzētos soc.nodokļus, liedzot virknei darbiniekiem sociālās garantijas. Pašu īpašnieku un amatpersonu pārmērīgā finansiālā iztika neatbilst VID iesniegtajās tabelēs un atskaitēs, kas norāda uz vērienīgu krāpšanu iedzīvošanās nolūkā, uz ,,pieņemto,, darbinieka rēķina. Izaicinajums darba laukam IeM EP, VID FP. FENIP.