Bārnijs ķīmiskā tīrītava - Apkalpošana

Piezvanīju uz Bārnija informatīvo telefonu, lai noskaidrotu kādas ir cenas, ja grib iztīrīt mēteli un dūnu jaku. Un mums notika tāda saruna (iekavās mani komentāri):
Bārnijs: - Jā!
Es: - Labdien! Vai ķīmiskā tīrītava? (tas man ir jāprasa???)
B.: - Jā (!!!)
Es: - Sakiet, lūdzu, cik maksās mēteļa un jakas tīrīšana?
B.: - Kur Jūs nodosiet? (tas iespaido pakalpojuma cenu???)
Es: - Jūs varat man nosaukt cenu?
B: - Kur jūs nodosiet vai Jums tā ir cenu aptauja?
Es: - Kāda aptauja? Es gribu noskaidrot cenas.
B: - Kur Jūs nodosiet? (es padomātu, ka tas ir autoatbildētājs, ja nebūtu TĀDS tonis)
Es: - Noteikti, ka citā tīrītavā. (Noliku klausuli)

Kas par ekstrēmo apkalpošanas stilu?

T

V Vjačeslavs 22.11.2010

Tas taču nav normāli! Sarunas būtu jāieraksta un laiku pēc laika jānoklausās, lai sēkot, kāda notiek apkalpošana un pieņemt lēmumu.

tāds ir sarunas rezultāts, kad uz šauras laipas satiekas 2 auni

V Vjačeslavs 22.11.2010

Tādi, ka "O" arī apkalpotu tāpat sūdīgi un domātu, ka tas ir normāli, spriežot pēc komentāra.

O o 22.11.2010

kļūdies, ērgli, ļoti kļūdies.
šajā gadījumā draņķīgs apkalpojošais personāls + jau pirms zvanīšanas neapmierināts klients, iemesli sliktajam garastāvoklim abām pusēm nav zināmi. Tāpēc arī saruna sanāca kā diviem auniem.

T Tatjana 22.11.2010

Nu klientam nav jāpieskaņojas pārdēvēja garastāvoklim (un man pašai pirms zvana bija normāls garastāvoklis). Tas ir mans viedoklis. Pirms ši zvana es apzvanīju vēl 3 tīrītavas, mums notika laipna un produktīva saruna. Es uzdodu konkrētu jautājumu un vēlējos tikai saņemt konkrētu atbildi. Paldies, O, par tavu viedokli, bet apkalpošana notiek pirmkārt no pārdēvēja, citādi tas izklausas pec padomju laiku tirgošanas shēmas: nepatik - ej citur!

V Vjačeslavs 22.11.2010

Sliktais klienta garastavoklis nedot iemeslu apkalpošanas personālam runāt ar klientu tā, kā viņam vai viņai gribās. No klienta puses nebija pamanāms slikts garastavoklis, var būt tikai sarunās beigās tas kļuva slikts, tādās sūdīgas apkalpošanās dēļ. Apkalpošanas personālam jāapklapo klientus vienmēr labi, neatkarīgi na pašsajūtas, sava vai klienta garastavokļa. Pirmkārt paceļot klausuli, jāatbild uz kurieni klients piezvanīja, jo tā ir firma, nevis fiziska persona. Zvana uz firmu, nevis viņai vai viņam uz personas telefonu. Kas par atbildi: "Jā"? Vispirms ir jāsasveicinājās un jāpasaka uz kurieni klients piezvanīja. Tā ir vislielākā kļūda apkalpošanā. Otrkārt viņai bija jāpasaka, ka cena ir atkarīga no tā, kurā vieta klients grib nodot mantas, nevis uzjautāt vienu un to pašu jautājumu 3 reizes: "Kur Jūs nodosiet". Vispār kāpēc cenai ir jāatšķirās dažādās filiālēs. No kā tas ir atkarīgs? Viņai bija jāizstasta visu tā, lai klientei būtu skaidrs, kur kādas cena un kāpēc cenas dažādās filiālēs atšķirās, nevis uzjautāt vienu un to pašu jautājumu, kā papagailim. Laikam Jūs nekad nesaskāraties ar labu apkalpošanu, tāpēc arī Jums tas liekas normāli, ka apkalpošanas personāls var uzvesties kā grib atkarīgi no klienta sarunas.

O o 22.11.2010

1. mēs nezinām vai saruna bija tieši tāda vārds vārdā (ir 1. puses viedoklis, 2. puses viedoklis un ir reālā objektīvā situācija kaut kur pa vidu ar iespējamām nobīdiem uz 1. vai 2. pusi)
2. nu Dievs ar viņu, neprofesionālo un neapmierināto darbinieku, kurš nemāk runāt ar klientu un nevar paplest muti lai pateiktu liekus 5 vārdus
3. ja klients ir labā garastāvoklī un pietiekami saprātīgs, tad arī varētu iegūt info šādā situācijā. Izskatās, ka klients iepriekšējos 3 zvanos to labo garastāvokli ("tas ir mans viedoklis") jau bija zaudējis (cena?) un tagad bija ne tik neapmierināts.
4. es tomēr pieturos pie pirmā punkta un tāpēc arī saku, ka abas puses te pacentās, neatkarīgi no tā, kurai ir kādi pienākumi

V Vjačeslavs 22.11.2010

vnk, es pats strādāju tādā vietā, kur apkārt strādā apkalpošanas personāls un es zinu, kā viss gādās. Ja klients, kuram pilnīgi nav garastavokļa un viņš var pat lāmāties, tāpat mūsu apkalpošanas personāls sarunājas ar viņu tā, ka viņiem pienākās, nevis atbildēt klientam tādā pašā garā. Nekādas strīdēšanas pat nevar būt. Jāatbil ir vienmēr laipni, neatkarīgi ne no kā. Lābāk paliksim katrs pie sava viedokļa, nevis turpināsim vienu un to pašu.

O o 22.11.2010

Jāatbil ir vienmēr laipni, neatkarīgi ne no kā - pilnībā piekrītu :)

no savas puses varu piebilst, ka kopš t.s. krīzes sākuma esmu sastapies ar tādām situācijām, kādas treknajos laikos negadījās - piemēram, klientu apkalpojošais darbinieks iepazīstina klientu ar savu viedokli par klientu un sev zināmo lamuvārdu krājumu (un tiešām bez iemesla).

T To Ferratum 22.11.2010

1. Ja strādā kompānijā paceļot klausuli stādies priekšā(speciāli priekš kolhoza Piem.) SIA "X" tirdzniecības pārstāvis Vārds, Uzvārds
2.Uz ''so variantu vajadzēja klientam pateikt izmaksas pakalpojuma+papildizmaksas, ja tādas ir(piegāde utt.)
3.Vai tā ir aptauja - tādu jaut. normālam klientu pārstāvim neienāktu galvā prasīt
4.Kur nodošu nav tava darīšana, ja vēlies ieteikt, tad iesaki klientam, kur nodot un piedāvā iespējas, ja tādas nav sauc cenu.

Jūs, kuri komentējiet un sauciet klientu par aunu, pierāda Jūsu zemo līmeni un dēļ tādiem LV ir tur, kur atrodas.Tev maksā algu par to, lai tu atbildētu uz šādiem jautājumiem un raksta autors neizrādija nekādu bravurību, vai slikta garstāvokļa pazīmes.

V Vjačeslavs 22.11.2010

tādus cilvēkus bez jēbkādām šaubām laistu no darba un vēl pie ta nosūtītu informāciju(par to, ka cilvēks apkalpo kleintus) uz citām lielākām firmām, kas ir saistītas ar klientu apkalpošanu, lai cilvēki zinātu, kas viņu gaidīs par tādu "labu" apkalpošanu. Es domāju, ka apkalpošana kļūstu daudz labāka, ja apkalpošanas darbiniekiem sekotu līdzi un pieņemtu lēmumus, tādos gadījumos, kā šeit.

K kasvainassarunai 11.01.2011

jēziņ, autore acīmredzama ar dzīvi neapmierināta mazkaloriju smadzene. drošvien meklē kašķi visās iespējamās vietās. nožēlojama

K karumins 08.02.2011

Tas, ka tonis nebija "pareizais" - varbūt, bet cenu droši vien maina tas, kur apģērbu nodod vai pieņemšanas punktā vai tīrīšanas cehā.

S simona 28.04.2011

nesaprašānās ar pārjautāšanu. jo darbinieks velejas noskaidrot vai ta nav cenu aptauja, tā mēdz darīt konkurentu uzņēmumi.

E Eseessesesesesees 28.04.2011

Seit aprakstiitais tiesaam izklausaas peec padomju apkalposanas stila. Ir vienkarsi tadi cilveki, kuri neprot artikuleeti izteikties un nesaprot (vai negrib saprast-attieksmes problema), ko klients prasa. Taadus no darba muusdienaas vajadzeetu izmest ar joni. Tikpat slikti ir tie, kuri ir it kaa laipni, bet sarunu ar klientu pa telefonu neprot risinaat: pacelj klausuli un saka "jaa" (nevis uznjeemuma nosaukumu) un tad neskaitamas reizes atkarto vienu vaardu "luudzu" ar ko man laikam ir jaasaprot, ka tagad man ir jaaizklaasta sava veelme. Man tas savukaart rada veeleesanos paarjautaat vai cilveeks vada otraa galaa mani dzird. Un nesakiet, ka man ir vaaji ar saprasanu, ir telefona sarunaas ir atskiriiba starp laipniem un profesionaaliem cilveekiem un taadiem, kuriem riebjas savs darbs un ir attieksmes probleema, kas komunikaaciju padara vienkaarsi neiespeejamu...

T ToEsesesseseseseses 29.04.2011

Reiz vienam bagātam ārzemniekam bija piegulētāja, kura lepni sevi dēvēja par pārvaldnieci.Viņa arī tāpat visus centās pamācīt visās jomās.Kad viņa iepirkās, celtniecības materiālu veikalā šamota ķieģeļu vietā prasīja šamanīta ķieģeļus.

V Verbena Venturis 14.08.2013

Man šķiet, es zinu, kāda ir pareiza atbilde.

Bārnija sūta no laukiem mantas tīrīšanai uz lielajām pilsētām - tādēļ laukos cenas būs augstākās nekā pilsētā, jo +transports.

Mums Jelgavā, paklājus pieņem, bet sūta uz Rīgu tīrīt, aizņem 2 nedēļas un domāju, ka cenas pieaugums pret Rīgu garantēts.

Tādēļ servisa darbiniece nevarēja atbildēt cik maksās jakas tīrīšana, jo viņai jāzīt kurā kaktā tā jaka tks nodota un pateikt no 5-10 ls viņa nedrīkst, jo uzzinot kāds ir uzcenojums lauciniekiem sacelsies skandāls.

Vispirs jāpasaka ko tīrīsiet, tad kur nodosiet, un viņa pateiks aptuvenu cenu (kuru arī var koriģēt, ja ir super netīra drēbe, vai super-liela izmēra).

Darbiniece nedrikstēja pateikt kapēc prasa par nodošanas vietu (atklājot cenu diferencēšanas politiku).

Kliente ietiepās un nepajautāja - vai tās ietekmēs cenu? Jo viņa var nodot gan Pretiļos, gan Rīgā- kur lētāk un ātrāk??

Secinājums - divas kazas un negodīgs bizness...

D Dace Zaļaiskalns 30.01.2018

Izskatās pēc štata darbinieka kas ...

D Dace Zaļaiskalns 30.01.2018

Lobē juridisku personu, bet neuzlabo radušos situācijas rīcību.