1 [Atrisināta] Banknote.lv - Slikts serviss
www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts serviss

Labdien, šodien 27.05.19 mans draugs bija aizgājis uz lombardu “Banknote” Liepājā, Lielajā ielā 13, lai uzzinātu, kādu summu jūsu iestāde var piedāvāt par mūsu preci - datoru. Dators ir vizuāli un tehniski labā stāvoklī, iztīrīts un ar visiem atjauninājumiem. Pārdevējas, kas bija divas jaunas sievietes, acīs skatīdamās izņirgājās un svaidījās ar absurdiem un aizvainojošiem komentāriem par mūsu preci. Es atvainojos, bet vai jūsu darbinieki ir domāti, lai aizvainotu klientus vai tomēr tiem palīdzētu? Beigu beigās aizvedām datoru uz citu vietu, kur piedāvāja pieklājīgu summu un personāls bija saprotošs. Uzskatu, ka jūsu personāls ir pelnījis pārrunas!

27.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.09.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.09.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Komentāri (5)

S sandis 28.05.2019

Viņš te ir štata plaša profila speciālists visdažādākajās jomās.

ramona 28.05.2019

Piedodiet, bet arī man lombardi asociējas ar vietu, kur tiek nodotas zagtas mantas vai savas, jo pietrūkst alkoholam vai kam citam. Jo, ja cilvēks ir trūcīgs un velk no algas līdz algai, datora viņam nemaz nav, bet, ja atkarīgs, tad visu savai ģimenei iznesīs no mājas. Tāds ir mans subjektīvais viedoklis. Darbiniecēm laikam ar! Un lūk arī attieksme.

K Kiikaa 28.05.2019

Arī es strādāju darbu, kas saistīts ar klientu apkalpošanu, bet man nekad prātā nav nācis cilvēku aizvainot, lai arī kāds būtu viņu statuss vai naudas maka biezums. Ierakstīju sūdzību, jo klientu apkalpošanas maniere ir viena no svarīgākajām lietām uzņēmumā. Un ja nezinat mūs, kāpēc vispār ir jākomentē šādi komentāri ? Vai Jums vieglāk paliks, ja pateikšu, ka nē , mēs nēesam alkoholiķi, mums ir privātmāja, automašīnas un stabils uzņēmums. Tas nenozīmē, ja izejam uz ielas vienkāršās mājas drēbēs, un iegriežamies tādās iestādēs, lai atstātu nevajadzīgas mantas, ka uzreiz esam šādi un tādi.

ramona 28.05.2019

Cienītā, ja nespējat paciest kritiku, tad labāk nerakstīt. Nu nerakstīs te visi jums pa prātam.

K Kiikaa 28.05.2019

Jūs kritiku izsakat gandrīz pie katras sūdzības, cik var spriest pēc Jūsu profila. Vai ar šo komentēšanu pelnat iztiku vai tas ir aiz gara laika ?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes